כללית און-ליין
עמותת הידידים

פורסם בראשונה: 25.04.2017

כמיליון שקלים נאספו אמש בהופעה של יהודה פוליקר למען בית החולים לוינשטיין

ההכנסות לטובת שיפוץ האגף המרכזי

יהודה פוליקר בהופעה

​עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין קיימה אתמול, יום שני, 24 באפריל, אירוע התרמה אשר כל הכנסותיו מיועדות לטובת שיפוץ האגף המרכזי של בית החולים לוינשטיין, שנמצא בעיצומו. בשנת 2013 חנך בית החולים לוינשטיין אגף אשפוז חדש ע"ש הלנברג, אשר שידרג משמעותית את חוויית השיקום עבור המטופלים. בסיום תהליך השיפוץ, בית החולים לוינשטיין יהיה המתקדם והחדשני ביותר בתחום השיקום.
כ-1600 איש פקדו את האירוע  שהתקיים במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב בשעות הערב וכלל קבלת פנים חגיגית והופעה של הזמר יהודה פוליקר. במשך שעתיים וחצי ריגש יהודה פוליקר את באי האירוע שמילאו את האולם ועמדו על רגליהם לאורך ההופעה הסוחפת שכללה מגוון רחב משיריו.

פרופ עמירם כץ, חזי כאלו
הערב התקיים במעמד פרופ' עמירם כ"ץ, מנהל בית החולים לוינשטיין וחברי הנהלת בית החולים; ארז מלצר, יו"ר עמותת הידידים של בית חולים לוינשטיין; יצחק (אינג') מרום, סמנכ"ל וראש חטיבת לוגיסטיקה ותשתיות בכללית; משה פדלון ראש עיריית הרצליה, חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל ושולה מליק, מנכ"לית העמותה.

משה פדלון, שולה מליק, פרופ עמירם כץ
לאירוע הגיעו אנשי עסקים מובילים במשק הישראלי ונטלו בו חלק ידידים ותומכים ותיקים של בית החולים. בין אנשי העסקים שנראו באירוע: ד"ר יוסי בכר ורעייתו אורית, יקי ודמני, יוסי ומיכל פילוס, מיכה גייגר, יהודה רווה, שמעון מזרחי, ישראל ואילנה טראו, דוד ומירה בן בסט ועוד.
שולה מליק, מנכ"לית עמותת הידידים של בית החולים לוינשטיין, ציינה כי רק בשנים האחרונות גויסו למעלה מ-25 מיליון שקלים והודתה לתורמים הקטנים והגדולים שממשיכים לתרום כל העת.

ארז מלצר, יהודה רווה, מיכה גייגר
ארז מלצר, יו"ר העמותה, ציין בדבריו את נוכחותם של למעלה מ-100 עובדי בית החולים לוינשטיין באירוע והצדיע להם על עבודתם המסורה והנפלאה.
צילומים: ישראל הדרי.