כללית און-ליין
עמותת הידידים

פורסם בראשונה: 23.12.2019

כמיליון וחצי שקלים גויסו אמש בערב התרמה למען בית החולים לוינשטיין

כל ההכנסות מהאירוע יועברו להרחבת המרכז החינוכי-שיקומי לילדים המאושפזים

עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין, בראשותם של ארז מלצר, יו"ר העמותה ושולה מליק, מנכ"לית העמותה, קיימה אתמול, יום ראשון, ה – 22.12, נר ראשון של חנוכה, אירוע התרמה שמח ומרגש במיוחד אשר כל הכנסותיו מיועדות להרחבת המרכז החינוכי-שיקומי הפועל בבית החולים לוינשטיין כחלק מהמחלקה לשיקום ילדים ונוער. המחלקה, בניהולה של ד"ר שרון שקלאי, מטפלת בילדים ונוער מגיל שנתיים ועד 18 שחוו סוגים שונים של חבלות ומחלות וזקוקים לשיקום.

כ-1600 ידידים ותומכים של בית החולים הגיעו למתחם קבלת הפנים החגיגי בבית האופרה – המשכן לאומנויות הבמה בשעות הערב וצפו לאחר קבלת פנים קצרה במופע סוחף של שלומי שבת ויובל דיין שהצליחו להרים את כולם על הרגליים.

הערב, בהנחייתו של דביר בנדק, התקיים במעמד מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דודסון; ד"ר חגי אמיר, מנהל בית החולים לוינשטיין; רון חולדאי, ראש עיריית ת"א; חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה; משה פדלון, ראש עיריית הרצליה; ארז מלצר, יו"ר עמותת הידידים של בית חולים לוינשטיין; דוד בן בסט, סגן יו"ר העמותה ושולה מליק, מנכ"לית העמותה.

המעמד המרגש של הערב כלל הקרנת סרט על שיקומה של הנערה רוני מירוז בת ה-12 במחלקה לשיקום ילדים ונוער, כאשר מיד לאחר הסרט עלתה לקול תשואות הקהל לבמה להדלקת נר עם מנהל ביה"ח, ד"ר חגי אמיר.

ד"ר חגי אמיר, מנהל ביה"ח לוינשטיין, אמר באירוע: "חג החנוכה הוא חג המסמל ניצחון האור על החושך, ניצחון של הרוח על החומר וניסים שקורים לנו כאומה וכאנשים פרטיים, ניסים שקורים אצלנו מדי יום בביה"ח לוינשטיין בתהליכי השיקום שעוברים המטופלים שלנו".

לאירוע הגיעו אנשי עסקים מובילים במשק הישראלי ונטלו בו חלק ידידים ותומכים ותיקים של בית החולים. ביניהם: חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל, מוטי לוין, מנכ"ל חיפה כימיקלים ורעייתו יעל, יוסי בכר, יו"ר חיפה כימיקלים ורעייתו אורית, דיוויד כהן, מנכ"ל דיוויד אינטרקונטיננטל ורעייתו אלונה, עו"ד ברוריה לקנר, ד"ר רוני אמיד.