כללית און-ליין
עמותת הידידים

פורסם בראשונה: 20.09.2016

יום התרמה ברדיוס 2016

כחצי מיליון ₪ גויסו ביום התרמה רדיופוני שקיימה (היום, 20.9) עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין בחסות רדיוס 100FM

יום התרמה ברדיוס

בתמונה: ארז מלצר, יו"ר עמותת הידידים, ראובן פארן, היועץ המשפטי של העמותה, שולה מליק, מנכ"לית העמותה. יושבים: שירה פליקס ומשה פדלון, ראש עיריית הרצלייה.

עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין, בראשותם של ארז מלצר היו"ר ושולה מליק המנכ"לית, הצליחה לגייס סכום של כחצי מיליון ₪ למען בית החולים השיקומי לוינשטיין ביום שידורים מיוחד שנערך היום (20.9) בחסות רדיוס 100FM, בבעלותו של דוד בן בסט.
הכסף שנאסף מיועד לרכישת מערכת נשיאה/תמיכה של משקל הגוף שתשמש את המטופלים במסגרת המכון לפיזיותרפיה. מדובר במערכת רובוטית מתקדמת המיועדת לתרגול ניידות למטופלים הסובלים מחולשה של גו וגפיים תחתונות ובעיות שיווי משקל.
 את יום השידורים הנחו יחד שירה פליקס וארז מלצר, יו"ר העמותה. במשך היום השתתפו בשידור אנשי סגל של בית החולים ובראשם מנהל בית החולים, פרופ' עמירם כ"ץ, מגיד אברהמי, המנהל האדמיניסטרטיבי של ביה"ח, ד"ר חגי אמיר, מנהל המחלקה לשיקום אורתופדי, איתנה טבקרו, מנהלת המכון לפיזיותרפיה, מלי גיל, מנהלת השירות לשיקום הפרעות בתקשורת ויפעת שוורץ, מנהלת המכון לריפוי בעיסוק.
 במהלך היום התארחו באולפן ראש עיריית הרצלייה, משה פדלון, שקרא לציבור לפתוח את הלב ואת הכיס, פלי הנמר, יו"ר קבוצת אנשים ומחשבים ועלה לשידור מנכ"ל כללית, אלי דפס. בנוסף, עלו לשידור משוקמים של בית החולים לוינשטיין ובני משפחותיהם על מנת לשתף את המאזינים בסיפורי השיקום המרגשים שלהם.
מכון הפיזיותרפיה בבית החולים לוינשטיין הוא מתקן מקצועות הבריאות הגדול בבית החולים  ואחד הגדולים בישראל. לכל מטופל מותאמות בו חבילות טיפולים אישיות לטווח הקצר והארוך, במטרה לחזק את שרירי הגפיים,  הכושר הגופני ויכולת ההליכה והניידות ולהפיק עבורו את המרב מתקופת השיקום במהלך האשפוז. במכון מטופלים באופן פרטני ויומיומי כ 95%- מכלל המאושפזים בבית החולים. כחלק ממחויבות ביה”ח לוינשטיין למובילות בשיקום ולשיפור היכולת הטיפולית במכון הפיזיותרפיה בית החולים מעוניין לרכוש את המערכת החדישה והמתקדמת, שאינה נמצאת בשימוש בארץ ומיועדת לתרגול ניידות.​