כללית און-ליין
חדשות 2020

פורסם בראשונה: 06.05.2020

בצל הקורונה - מתחם ביקורי משפחות ומלווים

כחלק מהחזרה המדורגת לשגרה בצל הקורונה ולמען רווחת המטופלים, המשפחות ומלוויהם בתקופה זו, נפתח בשבוע האחרון במרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין מקבוצת הכללית, מתחם ביקורי משפחות ומלווים, בכפוף להנחיות משרד הבריאות

ד"ר חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי לוינשטיין אומר: "בעת הזו כשנוסף לפגיעה הקשה שעצרה את חייהם של המשוקמים, הם גם מחויבים לשמור על בידוד מיקיריהם, יש תרומה אדירה לאפשרות למפגשים של המטופלים עם משפחותיהם. למתחם המבקרים שפתחנו ביקוש רב, והוא מספק רגעים מרגשים ביותר של איחוד משפחות. אנו יכולים לאפשר זאת עבור מטופלינו תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות. זהו בהחלט חלק חשוב בתהליך השיקום שלהם שמוסיף המון מוטיבציה ותמיכה חשובה בעת הזאת".

המתחם ממוקם ברחבת הדשא והעצים בכניסה למרכז הרפואי באווירה פסטורלית ופועל בימים א'-ה', בין השעות 13:00 ל-18:00, בתיאום מראש בלבד. קיימת אפשרות לכניסה של בן משפחה אחד, מעל גיל 18, לכל מטופל ומשך הביקור מוגבל לחצי שעה על מנת לאפשר לכמה שיותר מטופלים לראות את יקיריהם. למען שמירה על פרטיות  הוקצתה לכל מחלקת אשפוז עמדה מסודרת משלה עם שולחנות וכסאות.  

המתחם פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נדרש חיטוי ידיים לפני הכניסה למתחם, חיטוי השולחן והמושב, עטית מסיכה ושמירה על מרחק של 2 מטרים. דברי מזון ניתן להכניס בכלים חד פעמיים בלבד.

המתחם מופעל על ידי אורלי אביסדריס, אחראית חווית המטופל בלוינשטיין, בשיתוף עם סקטור הסיעוד, השירות הסוציאלי, צוות הביטחון וצוות המשק.

משפחות המעוניינות לתאם הגעה לביקור מתבקשות להתקשר בין השעות 11:30-8:00 לטלפונים הבאים:

מזכירות השירות הסוציאלי:09-7709947
שירות וחווית מטופל:
  09-7709631