כללית און-ליין
חדשות קפלן

חטיבת נשים ויולדות בקפלן נבחרה למרכז מצוינות של "כללית"

חטיבת נשים ויולדות בקפלן מוכרת מאוד בקרב תושבות האזור בזכות יכולות טיפוליות חדשניות והשירות האדיב והסבלני של הצוותים הרפואיים.

צוות רפואי חטיבת נשים ויולדות קפלן

בטקס שנערך לאחרונה הוכרזה חטיבת נשים ויולדות של מרכז רפואי קפלן, בניהולו של פרופ' ציון חגי, כמרכז מצוינות של "כללית" בזכות הישגים בתחום הטיפול הרפואי, המחקרי, הטכנולוגי והשירות, כולל ביצוע ניתוחים בגישה לפרוסקופית לנשים עם עודף משקל, להקפאת זרע בכדוריות בשיטה חדשנית, לשימוש באמבריוסקופים ביחידה להפריה חוץ גופית ולפיתוח תוכנת מחשב ייחודית לבחירת העובר להחזרה.

חטיבת נשים ויולדות בקפלן מוכרת מאוד בקרב תושבות האזור בזכות יכולות טיפוליות חדשניות והשירות האדיב והסבלני של הצוותים הרפואיים. רק לאחרונה נחנך חדר מיון יולדות חדש הנשען על תכנון אדריכלי המאפשר תחושת פרטיות ואינטימיות ליולדת והרגשה רגועה ותומכת, זרימה נכונה ויעילה, ושימוש בחומרים המאפשרים שמירת ניקיון מקסימלי ומניעת זיהומים. 

חטיבת נשים ויולדות בקפלן כוללת מספר אגפים ובהם: אגף מיילדות, אגף נשים, אגף מרפאות, יחידת אולטרה-סאונד ועוד. על צוות הרופאים נמנים רופאים בעלי שם בינ"ל בתחומם,  כגון: פרופ' ציון חגי, פרופ' זאב שוהם, ד"ר רוני לוי, ד"ר אלון בן אריה ופרופ' יצחק בליקשטיין. רופאי החטיבה חוקרים מגוון נושאים במחקר קליני ובסיסי, בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית, מכון וייצמן למדע, ומכוני מחקר בעולם. החטיבה מסונפת לביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם.

מנכל הכללית, מנהל ביה"ח ומנהל חטיבת נשים ויולדות קפלן 

מנכ"ל הכללית, מר אלי דפס, אמר במהלך הטקס כי במציאות של היום, שבה קיימת תחרות השאיפה למצוינות וטיפוח מרכזי מצוינות בבתי החולים נוטעת במטופלים ביטחון כי הם מטופלים בידיים טובות. ד"ר קרלוס גרוזמן, מנהל מרכז רפואי קפלן, הוסיף כי הוא גאה מאוד בבחירה של הכללית שמעניקה גושפנקא לעבודה הנמרצת של הצוותים הרפואיים בחטיבת הנשים והיולדות בכל תחומי העשייה הרפואית, ולא פחות חשוב מכך – שירות מיטבי ברמה האנושית והבין אישית עבור המטופלות ובני משפחותיהן.