כללית שלי
מידע ושירותים

מחלקת לוגיסטיקה

מנהלת המחלקה: יפעת זוהר

המערך הלוגיסטי הינו מערך מוביל האחראי לרכש, אחסנה וניפוק של ציוד ומכשור רפואי, ציוד משקי וטכני, מחשוב, טקסטיל ושירותי כביסה. המחלקה מאופיינת בעובדים מקצועיים ומסורים המעניקים שירות אדיב ויעיל ומגלים יוזמה ואחריות.

צוות המחלקה:
יפעת זוהר, מנהלת המחלקה: בעלת תואר שני במנהל עסקים, החלה עבודתה בכללית בשנת 2004 באגף הרכש בהנהלה הראשית. ב- 2007 הקימה את מערך הועדות המקצועיות לציוד רפואי של הכללית בהנהלה הראשית ובשנת 2011 החלה בתפקידה הנוכחי . "ייעוד המחלקה הינו להוות תשתית שתאפשר פעילות מיטבית של המרכז הרפואי" מציינת יפעת תוך הובלה של תהליכים חדשים מקדמי שירות כגון ליווי לוגיסטי במחלקות, פגישות עם אחיות אחראיות וסגניות, ישיבות רבעוניות עם הנהלת המחלקות בנושא צריכת צר"פ וציוד משקי.
כך נהנים מ"שירות בונה שירות" הבא לידי ביטוי בתוצאות הגבוהות של סקר שביעות רצון לקוחות פנים. לקוח מרוצה= מטופל מרוצה.

מאיר שילואן, מנהל רכש – עובד בהרצפלד כ-30 שנים. אחראי לרכש כל הציוד בביה"ח, למעט תרופות ומזון. הרכש מבוסס בדיקת צרכים וחלופות, עבודה מול ספקים ומעקב הזמנות, תוך עמידה בנהלים וחוק ההתקשרויות, התייעלות וחסכון. מאיר מאמין במקצועיות ואדיבות ללקוח היוצרות קשר של אמון.

אסף דרבה, אחראי מחסנים – החל עבודתו לפני 8 שנים כמנקה חלונות. קורס ניהול מחסנים של הכללית הוביל אותו לתפקידו הנוכחי. וכך עם חיוך כובש ורגישות מנהל אסף את המחסנים: קליטה וניפוק ציוד, ספירות מלאי, מעקב ובקרה , קשר הדוק עם המחלקות הינם שיגרת עבודתו. "הכל חשוב" מציין אסף. "אני מקפיד להקשיב, להיות זמין ולתת את השירות ע"פ צרכי הלקוח."

אורה ניני, אחראית מחסן לבנים – עובדת בביה"ח 41 שנים, "זהו הבית השני שלי".
אורה מגדירה את עבודתה כ"תפירת טקסטיל למטופל וסביבתו" , מניראות המדים לצוות ועד תפירת סדין למיטת מטופל מיוחדת, " מאמינה שאני  נותנת שירות טוב לעובדים זה מאפשר שירות טוב למטופלים" 

מרים ג'יבלי – עובדת בביה"ח 38 שנים, 37 מתוכם כטבחית במטבח ובשנה האחרונה הצטרפה לצוות הלוגיסטיקה במחסן לבנים  בשיתוף פעולה מלא עם אורה, בנאמנות ובמסירות עם איכפתיות תוך נתינת יחס אישי לכל עובד.

"הלקוח בידיים טובות" מחלקת הלוגיסטיקה מאמינה בשקיפות

אני רוצה...