כללית און-ליין
מה חדש

משולחנו של מנהל המרכז הרפואי

​עובדות ועובדים יקרים,זיו רוזנבוים.jpg
בחודש האחרון פורסמו על ידי משרד הבריאות תוצאות של שתיים מהתכניות הלאומיות של המשרד: התכנית למניעת זיהומים בבתי החולים ותכנית הכוכבים של הפגיות.
מודלים אלו לוקחים בחשבון פרמטרים רבים, ובהם: תהליכי עבודה, תקינת כוח אדם, תשתיות ותוצאות קליניות, והציון המפורסם הינו שקלול של כל הסעיפים.

התכנית למניעת זיהומים: מצויינים במניעת זיהומים

אני שמח לבשר לכולכם, שבסעיפים במודל המייצגים את המחויבות והמקצועיות של כולכם - עמדנו במשימה באופן מעורר גאווה. העמק מדורג בין בתי החולים המובילים בישראל במדדים של ניהול מושכל של אנטיביוטיקה, הדרכות בהיגיינת ידיים וניקיון, היענות לחיסוני עובדים, ועוד. ההישגים היפים הללו משקפים את העשייה של כל עובדי המרכז הרפואי העמק בכל המחלקות ובכל הסקטורים. כל הכבוד לכולכם, ותודה מיוחדת ליחידה למחלות זיהומיות ולמניעת זיהומים בהובלתן של ד"ר ביביאנה חזן והאחות האחראית איריס אברהם על הובלת הנושא במסירות, במקצועיות ובנחישות.

תכנית הכוכבים של הפגיות: אלופים בטיפול בפגים

גאווה גדולה להיווכח פעם נוספת שמשרד הבריאות מכיר במצויינות של הפגייה שלנו. השנה קיבלנו ציון מושלם- 100- המבטא את ההשקעה הרבה והמקצועיות ללא פשרות של צוות הפגייה, בהובלתן המקצועית של ד"ר קלרי פלסר והאחות האחראית מירי בן חמו.

התוצאות הללו מרחיבות את הלב, ואני משוכנע שביחד יהיו לנו עוד סיבות רבות וטובות להיות גאים במרכז הרפואי שלנו ובעבודה הנהדרת של כולנו לטובת המטופלים שלנו.

בכבוד רב,
ד"ר זיו רוזנבוים,
מנהל המרכז הרפואי העמק