מרכז רפואי העמק

פורומים רפואיים

לרווחת כלל הגולשים ברשת, מחפשי המידע המקצועי וכמובן מטופלי ומבקרי אתר "העמק", העמיד המרכז הרפואי "העמק" קהילת פורומים רפואיים. הינכם מוזמנים להינות מניסיונם של גולשים אחרים בפורומים ו\או להעלות את שאלותיכם שלכם ישירות באמצעות הפורומים הבאים!

 • פורום ריפוי בעיסוק

  פורום ריפוי בעיסוק

  פורום ריפוי בעיסוק מנוהל על ידי רותי שגיב, מרפאה בעיסוק המשמשת כמנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי העמק ונציגת הריפוי בעיסוק בארגון WFOT הבינלאומי. בניהול הפורום שותפה גם שרה דינרמן, מרפאה בעיסוק המשמשת כסגניתה של רותי.

 • פורום קרדיולוגיה ומסתמים

  פורום קרדיולוגיה ומסתמים

  פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת כמנהלת היחידה לקרדיולוגיה לא פולשנית במרכז הרפואי העמק, עפולה.

 • פורום פיזיותרפיה

  פורום פיזיותרפיה

  פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עפרה ארבל, מנהלת שירות הפיזיותרפיה בביה"ח העמק, הינה פיזיותרפיסטית מוסמכת, בוגרת החוג למנהל מערכות בריאות (BA), בעלת ניסיון רב בתחום פגים ותינוקות, ועל ידי רני ויינר שלמה שהינו פיזיותרפיסט במחלקת שיקום לב בבית חולים העמק.

 • פורום פוריות והפריה חוץ גופית

  פורום פוריות והפריה חוץ גופית

  פורום פוריות והפריה חוץ גופית מנוהל במשותף על ידי ד"ר אמיר ויס, מומחה למיילדות וגינקולוגיה ואחראי על מרפאות הפלות חוזרות במרכז הרפואי העמק, ועל ידי ד"ר יואל גיסלביץ', מומחה לגינקולוגיה מיילדותית וטיפולי פוריות ומנהל יחידת הפריה חוץ גופית

 • פורום ניתוחי עיניים, קטרקט

  פורום ניתוחי עיניים, קטרקט

  פורום רפואת עיניים מנוהל על ידי ד"ר אלדד אדלר, מומחה לרפואת עיניים ומנתח עיניים, המשמש כרופא בכיר במחלקת העיניים של המרכז הרפואי העמק בעפולה.

 • פורום הריון ולידה, מועדון יולדות

  פורום הריון ולידה, מועדון יולדות

  פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של בית חולים העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי 3 רופאים מבית החולים: ד"ר שבתאי רומנו, פרופסור משנה ראיד סלים ופרופסור משנה זוהר נחום.

 • פורום אנדומטריוזיס

  פורום אנדומטריוזיס

  פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי ד"ר אלעד ברקוביץ, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, בעל התמחות-על בכירורגיה אנדוסקופית ואנדומטריוזיס, ועל ידי ד"ר יואל גסילביץ', מומחה לגינקולוגיה מיילדותית וטיפולי פוריות, המשמש כמנהל יחידת IVF, פוריות ובנק הזרע בבית חולים העמק.

 • פורום אנדואורולוגיה, מחלות אבנים, אורולוגיה

  פורום אנדואורולוגיה, מחלות אבנים, אורולוגיה

  פורום אנדואורולוגיה ואבנים מנוהל על ידי ד"ר גנדי זליצ'נקו, מומחה לכירורגיה אורולוגית בעל התמחות על באנדואורולוגיה וטיפול באבנים בדרכי השתן, המשמש בתור מנהל שירות אנדואורולוגי במרכז הרפואי העמק.

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות
בגלישתך בפורומים הינך מסכים לדיסקליימר המובא להלן: