כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 29.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

הצפון תומך בצוותים הרפואיים

הצוותים הרפואיים של כרמל עובדים מסביב לשעון כדי להעניק את הטיפול הרפואי הטוב יותר לכולם. את ההערכה לצוותים של כרמל אפשר להרגיש בכמות האדירה של חבילות השי המתנות והארוחות שמגיעות למחלקות ולצוותים בכל יום מעסקים וחברות שונות מכל אזור חיפה והצפון.

תרומות החברות לצוותי הרפואה של ביה"ח כרמל. צילום - אלי דדון

כל הצפון תומך בצוותים הרפואיים של כרמל

הסגר מתהדק, כמות חולי הקורונה נמצאת בעליה, והצוותים הרפואיים של מרכז רפואי כרמל עובדים מסביב לשעון כדי להספיק להעניק את הטיפול הרפואי הטוב יותר לכולם.

את ההערכה לצוותים של כרמל אפשר להרגיש בכמות האדירה של חבילות השי המתנות והארוחות שמגיעות למחלקות ולצוותים בכל יום מעסקים וחברות שונות מכל אזור חיפה והצפון.

בשיתוף רדיו חיפה הפתיעו את מחלקת הקרונה של כרמל חבילות שי מדהימות מתנת "קונדטוריית שני" כשהן מלאות בכל טוב הקונדיטוריה בעוגות מאפים עוגיות ודברים טובים. רמי כהן הבעלים של הקונדיטוריה אמר, "אני רוצה לעשות טוב לצוותים הרפואיים שנלחמים בחזית ואין כמו מחלקת הקורונה של כרמל שנמצאת ממש בקו האש". צוות המחלקה התרגש מאוד ומנהלת המחלקה ד"ר שני ברוש הודתה לרדיו חיפה ולקונדיטוריית שני. "באמצע כל הלחץ עם קליטת חולים חדשים פתאום מגיע שליח עם חבילות של מתוקים זה רומם את הנפש לכולנו וריגש אותנו עד דמעות, זאת הפתעה כל כך נעימה שהרימה את הרוח לכל הצוות". את משלוחי המנות חלקו אנשי הצוות גם למטופלים המאושפזים בתוך המחלקה שנהנו קצת ממטעמי הקונדיטוריה.

גם לקוחות "חומוס יוסף" מצאו דרך להראות את תמיכת הקהילה בעסקים המקומיים וגם בצוותי הרפואה והסיעוד. קהילת בנימינה הפתיעה את צוותי החירום של מרכז רפואי כרמל. הם תרמו מנות מזון לחומוסיה האהובה עליהם, כדי שבעלי העסק ישלחו מטעמים לצוותי הרפואה העובדים ימים כלילות גם בשגרה וגם בחירום. צוותי הרפואה במיון ובמחלקת הקורונה נהנו מאד מהחומוס והפלאפל והתרגשו מתשומת הלב ומהברכה המרגשת שקיבלו: "אנו לקוחות רשת חומוס יוסף מעריכים מאוד את העבודה שלכם, ומתוך מרצון לתמוך בחומוסיות האהובות עלינו במיוחד, ולפנק אתכם במקביל. זה המעט שאנו יכולים לעשות בכדי להודות לכם".

פרחים במחלקת ילדים - מרכז רפואי כרמל

גם מסעדת "רפאלו" הותיקה הפתיעה את צוות מחלקה כירורגית ב' של בית חולים עם פיצות ומגשי אוכל חלבי מפנק לכל צוות הרופאים והאחיות. האחות לנה ויינשטיין הודתה למסעדת רפאלו מכל הלב ואמרה כי הנתינה והתרומות האלו נותנים לצוות המחלקה את הכוח להמשיך ולתת עוד ועוד למען המטופלים. את צוות הפגייה ומחלקת ילודים בכרמל הפתיעו תלמידי בית הספר מפרדיס שהביאו זרי פרחים צבעוניים ויפים וחילקו לכל אחיות וצוותי המחלקה. מנאל אחות המחלקה הודתה לכל התלמידים על המתנה האישית והמרגשת.

מנהלת מחלקת קורונה בכרמל ד"ר שני ברוש אמרה כי "כל תרומה וכל נתינה קטנה הם בעצם אור גדול עבורנו הם אלה שמחזקים את הקשר האמיץ ביננו לבין הקהילה בה אנו חיים והם שנותנים לכל הצוותים בעת הקשה הזאת את הכוח להמשיך ולעשות לטובת כל המטופלים שלנו בביה"ח כרמל".

 

 

בתמונות תרומות החברות לצוותי הרפואה של ביה"ח כרמל
קרדיט – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית