כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר ריאד חדאד מונה למנהל המחלקה הכירורגית ב' בבית החולים כרמל

ד"ר חדאד ניהל את היחידה הכירורגית לגידולי כבד ולבלב בבית החולים בילינסון שבפתח תקווה, בתחילת השנה חזר לבית החולים כרמל כמנהל היחידה לניתוחי כבד ולבלב במחלקה הכירורגית א'. בתום מכרז שהתקיים בהנהלה הראשית של הכללית זכה ד"ר חדאד בניהול המחלקה.

ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקת כירורגית ב' החדש

"אני שמח ומודה לכולם על האימון שנתנו בי, ובטוח כי יחד בעזרת צוות הרופאים והצוות הסיעודי נוביל יחד את המחלקה הכירורגית שלנו להישגים רבים ולשירות מצוין לכל המטופלים שלנו, אמר ד"ר חדאד. אני מאמין בעבודת צוות הן בתוך המחלקה והן בשיתוף פעולה עם המחלקות האחרות של ביה״ח על מנת לתת את הטיפול המיטבי. אני מאמין בשילוב המחויבות המקצועית והאנושית כלפי המטופל עם אמפטיה, רגישות, אכפתיות ושיתופו בהחלטות. נוסף על כך לדאוג לפיתוח התחום המקצועי ולהיות בחזית הקדמה המקצועית ע״מ לתת את הטיפול הטוב ביותר והעדכני ביותר למטופלים של המחלקה". 

ד"ר ריאד חדאד, בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון, התמחה בכירורגיה כללית בבי"ח איכילוב.

בין השנים 2000-2004 שהה בטורונטו והשתלם בכירורגיה אונקולוגית של מערכת העיכול עם התמחות בניתוחי כבד ולבלב. בשנת 2006 הצטרף לבית חולים כרמל כרופא בכיר במחלקה כירורגית א', ולאחר מכן כמנהל יחידת ניתוחי כבד לבלב.

המחלקה הכירורגית ב' בכרמל מתמחה בכל הניתוחים הכירורגים ובעיקר בתחום ניתוחי סרטן מערכת העיכול (כמו גידולי קיבה, מעי גס, רקטום, גידולי כבד ולבלב), ניתוחי השמנת יתר, ניתוחי סרטן השד וכירורגיה אנדוקרינית. 

ייחודה של המחלקה הוא בתחום הכירורגיה האונקולוגית על כל היבטיה כאשר האני מאמין של המחלקה בנוי על דיון מעמיק על כל מטופל על ידי צוות רב מקצועי שכולל כירורגים, אונקולוגים, רדיולוגים, גסטרואנטרולגים, פתולוגים וגנטיקאי. צוות זה אמון לעבור על החומר הרפואי של המטופל ולהציע את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר עבורו.

במחלקה 8 רופאים בכירים ואת צוות הסיעוד מובילה מנהלת הסיעוד דניאלה בן נחום.

מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר חדאד על המינוי ואיחל לו בשם כל עובדי בית בחולים הצלחה רבה בתפקיד החדש.

 

 

בצילום – ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה החדש – צילום אלי דדון
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!