כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.08.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ד"ר ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית בביקור בכרמל

אל ד"ר ויינשטיין התלווה הסמנכ"ל היוצא פרופ' מיכאל שרף והם ערכו ביקור היכרות עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וצוות ההנהלה.

"ר גולדברג, ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף בהנהלה. צילום - אלי דדון

הסמנכ"לית ד"ר ויינשטיין בביקור בכרמל

ד"ר אורלי ויינשטיין שנכנסה לתפקיד סמנכ"לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית הגיעה לביקור ראשון בבית החולים כרמל.
אל ד"ר ויינשטיין התלווה הסמנכ"ל היוצא פרופ' מיכאל שרף והם ערכו ביקור היכרות עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וצוות ההנהלה.

ד"ר גולדברג הציג את תעודת הזהות של מרכז רפואי כרמל על מרכזי המצוינות המובילים שלו וחברי הנהלת בית החולים הרחיבו כל אחד על תוכניות ופרויקטים מרכזיים המתוכננים בכרמל.

במסגרת הביקור ערך הצוות סיור בבית החולים. במחלקה לרפואה דחופה הם פגשו את המנהל ד"ר סלים חלבי ומנהלת הסיעוד דניאלה בן נחום. ד"ר חלבי עדכן את הסמנכ"לים על היערכות ותפקוד מיון כרמל בתקופת הקורונה, על המיון הייעודי לחולים נשימתיים ועל ההדרכות השוטפות שמבצע צוות המיון כדי להעניק טיפול בטוח לצוותים ולמטופלים הרבים.

הביקור נמשך במחלקת הקורונה הממוקמת במחלקת ילדים והם קיבלו סקירה על היערכות המחלקה הצוות והתשתיות מסיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית ואהובה טל מנהלת הסיעוד.

בהמשך ביקרו ביחידה לטיפול נמרץ נשמתי, שם קיבלו סקירה ממנהל היחידה ד"ר אריק עדן וממנהלת הסיעוד מירה שטרית על פעילות היחידה. ד"ר עדן הציג את פעילותה המורכבת של היחידה תוך הדגשת אפשרות הטיפול בחולים קשים בהם חולי קורונה כולל הניסיון הרב של הצוות בטיפול באמצעות מערכות "אקמו".

 

ד"ר ויינשטיין בסיור ביחידה לטיפול נמרץ בכרמל. צילום - אלי דדוןאת הסיור סיימו הסמנכ"לים בביקור בפגיית כרמל שם פגשו את מנהל הפגייה פרופ' אבי רוטשילד ומנהלת הסיעוד ליאור שקד. ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף התרשמו מהמבנה המודרני והחדשני של הפגייה והכירו את הצוות הרפואי והסיעודי המוביל. פגיית כרמל זוכה כבר 6 שנים ברציפות בתואר הפגייה הטובה ביותר בישראל על פי מדדי האיכות של משרד הבריאות.

בתום הביקור הודה מנהל ד"ר גולדברג לסמנכ"לים על הביקור החשוב בירך את ד"ר ויינשטיין ואיחל לה הצלחה בתפקידה.

ד"ר גולדברג הודה בשם כל עובדי כרמל לפרופ' שרף על עזרתו ותמיכתו רבת השנים בבית החולים כרמל ואיחל גם לו בריאות והצלחה.

ד"ר ויינשטיין היא בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והיא מומחית למחלות עיניים ובמנהל רפואי. בארבע השנים האחרונות עמדה בראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים. בעבר מילאה תפקידי ניהול בכירים שונים ב"כללית", במשרד הבריאות ובצה"ל, בהם סגנית מנהל המרכז הרפואי סורוקה ותפקידים נוספים.

 

בתמונות:
ד"ר גולדברג ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף בהנהלה
ד"ר ויינשטיין בסיור ביחידה לטיפול נמרץ בכרמל
קרדיט – צילום רפואי
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית