כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 26.01.2020

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר מיוריאל קונופניקי מונתה כמנהלת מיון ילדים בכרמל

ד"ר מיוריאל שמשה כרופאת ילדים במרפאת הכללית בקרית אליהו ועשתה תת התמחות ברפואה דחופה בילדים. כבר 18 שנה שהיא במחלקת הילדים בכרמל, ולאחרונה היא גם הקימה קורס החייאת ילדים מתקדם שמועבר בכרמל.

מינוי מוצלח במיון ילדים כרמל

את כתב המינוי העניק לה מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג באירוע מרגש בהנהלת  בית החולים.

ד"ר מיוריאל בת 46 תושבת חיפה נשואה לדוד מנהל מחקר ב- IBM ואימא ל 3 ילדים. היא עלתה בגיל 18 מצרפת לישראל וסיימה את לימודי הרפואה שלה בטכניון בחיפה בשנת 1999.

ד"ר מיוריאל שמשה כרופאת ילדים במרפאת הכללית בקרית אליהו ועשתה תת התמחות ברפואה דחופה בילדים. כבר 18 שנה שהיא במחלקת הילדים בכרמל, ולאחרונה היא גם הקימה קורס החייאת ילדים מתקדם שמועבר בכרמל במקום להסיע את הצוותים הלומדים לאזור מרכז הארץ.

מנהל בית החולים ד"ר גולדברג ציין באירוע כי מלר"ד הילדים (מרכז לרפואה דחופה ילדים) הוא שער הכניסה לבית החולים ומדובר במיון שירותי ומוצלח. "באמצעות המינוי אנו מבטאים חלק מההערכה של כולנו לד"ר מיוריאל, מדובר ברופאה מצוינת עם איכותיות אנושיות מעולות היא יוזמת דוחפת ותמיד אפשר לסמוך עליה", אמר ד"ר גולדברג.

מנהל מחלקת ילדים פרופ' גיורא פילר ברך גם הוא את ד"ר מיוריאל ואמר, "ד"ר מיוריאל היא רופאה מקצועית ואנושית ומתפקדת כמנהלת המלר"ד בפועל כבר הרבה שנים. יש תחושה של ביטחון במלר"ד הילדים שלנו המלר"ד כבר מוכר להכרה בסבבי הרופאים ועשרות מכתבי התודה שד"ר מיוריאל מקבלת מחממים לנו את הלב. גם ד"ר שני ברוש סגנית המנהל וד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים שהשתתפו בטקס ציינו את האנרגיות הטובות והמקצוענות שמביאה איתה ד"ר מיוריאל למלר"ד הילדים ואחלו לה הצלחה רבה.

ד"ר מיוריאל הודתה לכל המברכים על האמון וההכרה בה וציינה כי המלר"ד הוא בהחלט מקום ראוי ומכובד לתואר והיא אוהבת לעבוד בו.

ד"ר מיוריאל קונופניקי מנהלת מלר"ד ילדים כרמל

"אני מאוד מאמינה בטיפול בילד ובמשפחתו, אמרה ד"ר מיוריאל הטיפול שאנו מעניקים במלר"ד הילדים הוא טיפול כוללני בהסתכלות הוליסטית מלאה, אנחנו רואים את כל התמונה הגדולה.

הייחודיות של מיון כרמל ילדים היא בצד המקצועי של הרופאים והאחיות שבו והיתרון שלנו הוא בצד האנושי כל רופאי המיון במרכז לרפואה דחופה ילדים (מלר"ד ילדים) שלנו בכרמל עובדים גם בקהילה ולכן הם מודעים לבעיות וקשורים לרופא המטפל

החזון שלי להפוך את מלר"ד הילדים של כרמל למקום איכותי בטיחותי ומקצועי בכל שעות היממה

ושיהיה אבן שואבת למתמחים לבוא ללמוד אמרה ד"ר מיוריאל, אני שואפת שכל מטופל ירגיש אצלנו בכרמל שהוא כמו מטופל יחיד ויקבל את היחס האישי המקצועי הטוב ביותר".

במיון הילדים של כרמל עוברים כ- 10 אלפים ילדים בשנה. הוא זכה השנה בתחרות הסים תחרות סימולציות החייאה במקום הראשון וזכה גם במקום הראשון במדדי האיכות במודל תמרוץ מלר"די ילדים של משרד הבריאות.

 

 

בצילומים – ד"ר מיוריאל קונופניקי מנהלת מלר"ד ילדים כרמל בקבלת המינוי
קרדיט – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית