כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מוקירים את התרומה של מעבדות קורונה בכרמל

עובדות המעבדה של בית החולים כרמל קיבלו השבוע שי הוקרה מיוחד ומרגש של מוצרי Mileansea מים המלח. מעבדות כרמל היו הראשונות בישראל מתוך מעבדות בתי חולים להצטרף למעבדות הבודקות את נגיף הקורונה.

ד"ר שקד משען עם עובדי מעבדות כרמל ועם שי ההערכה. קרדיט צילום - אלי דדון

מוקירים את מעבדות קורונה כרמל

הן עובדות מסביב לשעון תוך סכנה והקרבה אישית והשבוע הן גם קיבלו הערכה מיוחדת על כך.

עובדות המעבדה המסורות של בית החולים כרמל העובדות לילות כימים בעומס הבדיקות הכלליות בכלל ובבדיקות בנגיף הקורונה בפרט, קיבלו השבוע שי הוקרה מיוחד ומרגש של מוצרי Mileansea מים המלח. מעבדות כרמל היו הראשונות בישראל מתוך מעבדות בתי חולים להצטרף למעבדות הבודקות את נגיף הקורונה.

ד"ר פנינית שקד משען מנהלת המעבדה למיקרוביולוגיה הודתה בשמה ובשם כלל עובדות המעבדה לחברת Mileansea על התרומה הנדיבה של סבוני הסולפור לכלל העובדות המסורות ובפרט לעובדות המעבדה המבצעות את בדיקות הקורונה. עובדי מעבדות כרמל עובדים כעת בעבודה מאומצת שבעה ימים בשבוע בוקר ולילה, הן התגייסו לטובת שמירת בריאות הציבור במדינת ישראל, והן נוטלות חלק במאמץ הלאומי למלחמה בנגיף הקורונה.

המעבדה בבית חולים כרמל מבצעת בדיקות לגילוי נגיף הקורונה עבור מטופלי בית החולים ועבור מד"א. ד"ר שקד משען מעדכנת כי "כרגע במעבדות כרמל אנו ערוכים לבצע כ- 200 דגימות בכל יום בכל ימות השבוע ואנו רואים לנגד עיננו את המאבק בהתפשטות הנגיף. למרות כל הקשיים והחששות, כל עובדי ועובדות המעבדה מתייצבים בכל יום לעבודה מסביב לשעון ועושים את הכל כדי לקצר את זמן הבדיקות למינימום האפשרי, לאפשר לצוות הרפואי לקבל את הנתונים העדכניים ביותר ולתרום למאמץ המלחמה בנגיף הקורונה+++".


בתמונה – ד"ר שקד משען עם עובדי מעבדות כרמל ועם שי ההערכה
קרדיט – צילום אלי דדון 

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית