כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מפרגנים למי שעומד בקו החזית

"יש קורונה יש חברים" הוא מיזם שעל ידי תרומה קטנה מפרגן למי שעובד בקו החזית ומסכן את עצמו למען כולם, וגם מאפשר לעסקים קטנים ומקומיים לשמור על הראש מעל המים במציאות הקורונה הלא כל כך פשוטה.

בתמונה – דניאלה בן נחום מנהלת הסיעוד וצוות מלר"ד כרמל עם מתנות המיזם. קרדיט צילום - אלי דדון

מיון כרמל בקו החזית

הגר סוטו היא אחות בחדר המיון של בית החולים כרמל שיחד עם תום שחר הגו רעיון מקסים "יש קורונה יש חברים".

הם חשבו איך ניתן לפרגן למי שעובד בקו החזית ומסכן את עצמו למען כולם, ובאותו מיזם לאפשר לעסקים קטנים ומקומיים לשמור על הראש מעל המים במציאות הקורונה הלא כל כך פשוטה.

באמצעות פוסט ויראלי בפייסבוק הם ביקשו מכל מי שיכול, שיתרום סכום כסף קטן לטובת מיזם ההתרמה הייחודי, ובכל הסכום שייאסף הם ירכשו מהעסקים המקומיים ארוחות מפנקות, צעצועים לילדים, קפסולות קפה וכל מה שיכול להנעים את זמנם של העובדים החיוניים העומדים בקו החזית במלחמה בקורונה. בין הנתרמים נמצאים עובדי בתי החולים, עובדי מד"א, מורים ומדריכים במסגרות חירום לילדים עובדי מערכת הבריאות ועוד ועוד.

את המיזם המיוחד והיפה הזה הם בחרו לפתוח דווקא בחדר המיון של המרכז הרפואי כרמל.

בכסף שנאסף ובתרומה יפה של הבעלים נטלי לביא הם רכשו מבית הקפה קפאין שבמרכז חורב מבחר כריכים טעימים מגוון צבעוני וירוק של סלטים טעימים ואפילו עוגיות מפנקות לקינוח כשהכל לטובת הצוותים המדהימים של חדר המיון של כרמל.

"זה פשוט מחמם את הלב וריגש אותנו עד מאוד, אמרה דניאלה בן נחום מנהלת הסיעוד של מלר"ד (מיון כללי) כרמל. ההתגייסות של האנשים הנתינה החמה שלהם וההרגשה שלנו שיש מי שמעריך את העבודה שלנו כל אלה נותנים לנו רוח גבית ובהחלט עוזרים לנו לשרוד ולעמוד בתקופה הקשה הזו".

 

בתמונה – דניאלה בן נחום מנהלת הסיעוד וצוות מלר"ד כרמל עם מתנות המיזם
קרדיט – צילום אלי דדון 

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית