כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.04.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מחלקת קורונה בכרמל הם מלאכים

"אין לי מילים להודות לצוות הנהדר של מחלקת הקורונה של בית החולים כרמל, הם המלאכים בלבן שעזרו לי לחזור הביתה בשלום ועל כך אני אברך אותם כל חיי". כך הודתה שלומית עג'מי שהשתחררה השבוע בריאה ושלמה מכרמל.

שלומית בסלפי עם צוות קורונה 1 כרמל – קרדיט צילום שלומית עגמי

צוות הקורונה של כרמל הם מלאכים בלבן

אחרי שבועיים של אשפוז בבידוד במחלקת קורונה 1 בבית החולים כרמל, שלומית עג'מי, בת ה-63 מטירת הכרמל, השתחררה לביתה בריאה ושלמה והיא כבר נראית ומרגישה הרבה יותר טוב.

"נדבקתי מאחת החברות שלי במסיבת יום הולדת בה היינו יחד עוד לפני ההסגר ולא ידעתי" מספרת שלומית. "שכבתי במיטה בבית לא הרגשתי טוב והטיפול שקיבלתי מרופא המשפחה לא עזר לי".

שלומית שהרגישה שמשהו לא טוב קורה לה התקשרה לבית החולים כרמל שם התקשרו למד"א שבדק את שלומית וגילה שהיא חיובית לקורונה.

"הגעתי לאשפוז במחלקת הקורונה של כרמל  ומהרגע הראשון וקבלת הפנים במחלקה הרגשתי וידעתי שאני נמצאת בידיים טובות", מספרת שלומית.

שלומית עג'מי במחלקת קורונה 1, בית חולים כרמל

תוך כדי אשפוז בעקבות הנגיף הידרדר מצבה של שלומית והיא נזקקה לחמצן תרופות והשגחה צמודה. "ההרגשה שקשה לנשום והמחנק הם מאוד קשים ומפחידים, היו ימים שפחדתי שאני לא אצא בחיים מהמחלה הזאת. כבר כתבתי לילדים שלי שאני כנראה לא אצא מכאן, אבל בתוכי האמנתי בצוות של כרמל שיעזור לי לצאת מזה" מספרת שלומית.

לאחר טיפול אינטנסיבי ומאומץ של רופאי המחלקה השתפר מאוד מצבה של שלומית ולאחר מספר ימים של שיפור נבדקה שלומית שוב לקורונה והתוצאות הראו שהיא החלימה לגמרי מהמחלה.

"כשהודיעו לי שהחלמתי מהקורונה קפצתי לשמיים והייתי הכי מאושרת שבעולם", מספרת שלומית.

"למרות שחלק מהטיפול היה מרחוק ועם אמצעים טכנולוגיים הרגשתי שהם תמיד איתי. יש כאן צוות נדיר ומיוחד במינו עם ד"ר שני ברוש, ד"ר אורי סגול, ד"ר פרנסיס גנדור ועם צוות הסיעוד המדהים עם האח האחראי אחמד חמוד האחות נאסרין ושאר הצוות שהם פשוט מלאכים בלבן".

צוות מחלקת קורונה 1, בית חולים כרמל

ד"ר אורי סגול המנהל הרפואי של מחלקת קורונה 1 בכרמל מעדכן כי "שלומית הגיעה אלינו במצב בינוני מבחינה רפואית. היא טופלה ב"רפואה חדשה" רפואה מרחוק, אבל עם כל תשומת הלב שלנו. שלומית קיבלה את הטיפול שהותווה על פי הפרוטוקול לחולי קורונה שהכין צוות יחידת הזיהומים שלנו ד"ר גבי ובר, וד"ר רונזה נאג'ר. שלומית היא אישה מאוד אופטימית ושמחה וזה חלק חשוב מהצלחת הריפוי בה".

לפני פרידתה של שלומית מהמחלקה היא השאירה ברכת תודה ממוסגרת ומכובדת ובה היא כתבה

"לצוות בית חולים כרמל מחלקה ראשונה לקורונה. אני מבקשת לומר לכל אחד ואחת מכם - אתם מלאכים תודה על הטיפול המסור, העידוד, החיוך שהיה על פניכם תמיד, על ההיענות לכל בקשה של כל חולה וחול, זה ממש לא מובן מאליו. אני מעריכה, מוקירה ומודה לכם על מי שהייתם עבורי ועבור כל החולים במחלקה. בזכותכם חזרתי לעמוד על הרגליים, חזרתי להיות אני. אני בטוחה שכל החולים במחלקה הזאת יחזרו לעמוד על הרגליים ויחלימו בזכות הטיפול המסור שלכם.

מי יתן והאל ישמור עליכם ועל בני ביתכם מכל משמר. אני פשוט אוהבת אתכם והלוואי שהכל יהיה מאחורינו ואוכל לבוא ולהודות לכם אישית. באהבה ענקית עג'מי שלומית חולה מס' 330 "

 

בתמונות  - שלומית בסלפי עם צוות קורונה 1 כרמל – קרדיט צילום שלומית עגמי

צוות קורונה כרמל – קרדיט צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית