כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 05.04.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

תורמים לצוותים הרפואיים

את ההערכה והאהבה הרבה שמקבלים הצוותים של כרמל אפשר להרגיש בכמות האדירה של חבילות השי המתנות והארוחות שמגיעות למחלקות ולצוותים בכל יום מעסקים וחברות שונות מכל אזור חיפה והצפון ומכל רחבי הארץ.

בתמונות תרומות החברות לצוותי הרפואה של ביה"ח כרמל. קרדיט צילום - אלי דדון

תורמים באהבה לצוותים הרפואיים של כרמל

דורון משה מנכ"ל חברת DM אינג'ריניג חשב איך הוא יכול לעשות טוב לצוותים הרפואיים של בית החולים כרמל מצד אחד, ומצד שני גם לעזור לעסקים הנמצאים במצוקה קשה בעקבות הקורונה.

דורון שנמצא בקשר ותורם לכרמל בשגרה פנה לאנשי הקשר שלו בבית החולים, פרופ' עופר לביא מנהל מערך נשים ויולדות ופרופ' משה פליגלמן מנהל המערך הקרדיולוגי ושלח להם ולכלל צוותי כרמל 500 זרי צבעוניים מדהימים. את הזרים הצבעוניים והמיוחדים רכש משה בחממת פרחים גדולה בדרום הארץ. החממה שנתקעה עם כמות פרחים גדולה שלא יכלה יכולה למכור בגלל סגר הקורונה, שמחה על הרכישה והעבירה את זרי הצבעוניים במשאית קירור מיוחדת מהדרום לבית החולים כרמל.

"חשבתי איך לשמח לכבוד חג הפסח את צוותי הרופאים והאחיות של כרמל שעובדים כל כך קשה בתקופה הזו ושמחתי להעניק זר פורח לכל רופא ולכל איש צוות הנמצאים בקו החזית עבור כולנו", אמר משה."זו תקופה לא פשוטה עבור כולנו והצוותים הרפואיים של כרמל שעובדים סביב השעון ביום ובלילה ראויים לכל מילה של תודה וההערכה מכולנו". צבעונים במחלקת הילדים במרכז רפואי כרמל

את ההערכה והאהבה הרבה שמקבלים הצוותים של כרמל אפשר להרגיש בכמות האדירה של חבילות השי המתנות והארוחות שמגיעות למחלקות ולצוותים בכל יום מעסקים וחברות שונות מכל אזור חיפה והצפון ומכל רחבי הארץ.

החברה המרכזית למשקאות ונשיא החברה יורם שגיא תרמו משטחי קולה ענקיים עם מאות פחיות קולה ושתיה קלה לטובת העובדים. "אנחנו רואים כמה אתם עובדים קשה ורצינו לעשות לכם קצת מתוק על הלב" אמר מר שגיא. את פחיות השתיה חלק צוות המטבח של כרמל בכל מנת ארוחה לכל עובד. יאיר יונה מנכ"ל "רויאל קפה" מטירת הכרמל תרם מכונות קפה ואספקת קפה לצוות המלר"ד ולצוות המעבדה הסרולוגית שלבית החולים ועוז יאיר המנהל הלוגיסטי של כרמל הודה לו בשם כל הצוותים על התרומה מחממת הלב שלו.

חברת "מיקרוסוויס" חברת הייטק המייצרת רכיבים אלקטרוניים וממוקמת במת"מ חיפה תרמה עשרות מגשי פיצה ודברים טובים כדי לעשות טוב על הלב לצוותים הרפואיים של כרמל. הנהלת מיקרוסוויס שלחה את מגשי האוכל הטעימים לצוותים במחלקות האשפוז השונות בצרוף מכתב תודה מרגש. "גם בימים רגילים ובעיקר בזו התקופה, אתם ממש מלאכים על פני האדמה יישר כוח והמשיכו בעבודתכם הנאמנה". תרומת מיקרוסוויס

גם תלמידי כיתה ג' 3 בביה"ס ארלוזורוב שבקרית חיים חיפשו דרך להודות לצוות הרפואיים והחליטו לכתוב מכתבי תודה לכל הצוותים וגם הכינו להם חבילות שי מתוקות. התלמידים התארגנו כתבו מכתבים תודה מרגשים לכל הצוות והביאו למחלקת הקורונה של כרמל חבילות גדולות עם כל הממתקים והדברים הטובים שיכלו לארגן. סהר רומנו תלמידת הכיתה שהיתה בצוות המארגן אמרה "למרות שאנחנו לא לומדים ונמצאים בביה"ס עכשיו, אנחנו רואים את העבודה המסורה של כל הרופאים והאחיות וזה ממש נגע לנו ללב אז החלטנו להתארגן ולתרום, וזה המעט שאנחנו יכולים לתת כדי להגיד לצוותים תודה".

תרומת בית ספר ארוזרוב בקריית חיים.

בין התורמים הרבים לצוותי הרפואה של כרמל נמצאים גופים וחברות רבות בניהם, החברה לישראל, חברת מקדונלדס, רוטרי הוד הכרמל, אגודת הספורט מכבי חיפה ועוד גופים וחברות רבות.

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל הודתה לתורמים הרבים ואמרה כי "כל תרומה וכל נתינה קטנה כגדולה הם בעצם אור גדול עבורנו, הם אלה שמחזקים את הקשר האמיץ ביננו לבין הקהילה בה אנו חיים והם שנותנים לכל הצוותים בעת הקשה הזאת את הכוח להמשיך ולעשות את המקסימום האפשרי לטובת כל המטופלים שלנו בביה"ח כרמל".

 

בתמונות תרומות החברות לצוותי הרפואה של ביה"ח כרמל
קרדיט – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית