כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 26.01.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל

סטודנטים לרפואה בוחרים בכרמל לביצוע סטאז'

סטודנטים לרפואה ממשיכים לבחור במרכז הרפואי כרמל כמקום המועדף עליהם לביצוע הסטאז'.

הסטודנטים בוחרים בכרמל

השבוע התקיים בכרמל יום עיון מורחב ומיוחד לסטודנטים לרפואה העומדים לקראת שנת הסטאז' השנה המעשית והאחרונה בלימודי הרפואה. לאירוע הגיעו סטודנטים בשנה השישית ממספר בתי ספר לרפואה בארץ ובחו"ל. פתחה את האירוע ד"ר שני ברוש, סגנית מנהל המרכז הרפואי, אשר הציגה את העשייה הענפה במרכז הרפואי ואת יתרונות השילוב עם מחוז חיפה וגליל מערבי של שירותי בריאות כללית. ד"ר מיכל שטיינברג, אחראית הסטז'רים בכרמל ומנהלת שירות ברונכיאקטזיות ו- CF במכון הריאות של בית החולים, סיפרה על שנת הסטאז' בכרמל וההוראה לסטז'רים ומנתה בפניהם את היתרונות הרבים להם זוכים הסטז'רים בכרמל. ד"ר מיכל שטיינברג –  קרדיט צילום אלי דדון

בהמשך היום  יצאו הסטז'רים לסיור מקיף במרכז הרפואי שכלל ביקור באתר אשפוז יום החדש שנפתח לאחרונה בהשקעה של יותר מ 22 מיליון ₪, מרכז הצנתורים שהינו אחד ממרכזי המצוינות של כרמל, במחלקות לרפואה דחופה - ילדים ומבוגרים, במחלקת נשים בחדר לידה ובפגייה של בית החולים שנבחרה זו השנה השישית ברציפות כפגיה מצטיינת על ידי משרד הבריאות.

בכל מחלקה פגשו הסטודנטים את הרופאים הבכירים וסטז'רים מהמחלקה מהם שמעו ולמדו על העשייה, בדגש על חוויית הסטז'רים עם חוויות ממקור ראשון. 

המרכז הרפואי כרמל קולט מידי שנה מעל חמישים סטז'רים בוגרי הפקולטות לרפואה בארץ ובחו"ל. על פי סקרים ומדגמים של משרד הבריאות בית חולים כרמל מוביל בנתוני שביעות הרצון של הסטז'רים מן ההוראה וההתנסות במרכז הרפואי, והמרכז הרפואי כרמל הינו מהמבוקשים לסבב הסטאז' בקרב הסטודנטים לרפואה.

כרמל מדורג בשליש הראשון בין בוגרי הארץ ובמקום הראשון בין בוגרי חו"ל בבחירתו במקום הראשון בעדיפות לביצוע הסטאז'.

 

ד"ר מיכל שטיינברג סיכמה את היום המוצלח ואמרה, "חשוב לנו שהסטודנטים המגיעים אלינו לסטאז' יכירו אותנו מקרוב וילמדו על החשיפה הטובה והמגוונת שמעניק המרכז הרפואי, גם אם לא למדו בחיפה. אנו מתכוונים לקיים ימי עיון נוספים לסטודנטים העומדים לקראת שנת הסטאז' ונמשיך להעניק לסטז'רים המגיעים לכרמל את הטיפול האישי המסור והמקצועי ביותר.

 

 

בצילום – הסטז'רים לרפואה במפגש בכרמל – קרדיט צילום רפואי כרמל
ד"ר מיכל שטיינברג –  קרדיט צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית