כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ד"ר בנידור רביב מונה לסגן מנהל בית חולים כרמל

הוא דור שלישי של רופאים במשפחה, אימו עדיין רופאה פעילה והמוטו שלו בחיים הוא לעזור כמה שיותר, לכמה שיותר אנשים. תכירו את ד"ר בנידור רביב סגנו החדש של מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג שנכנס החודש לתפקידו.

מנהל כרמל ד"ר גולדברג והסגן החדש ד"ר רביב. צילום - אלי דדון

סגן חדש בכרמל

במסגרת תפקידו בהנהלת בית החולים יהיה אחראי ד"ר רביב על תחומים רבים בכרמל בניהם תחום שעת חירום של בית החולים, ריכוז הטיפול בקורונה, אחריות על האגף כירורגי, ציוד רפואי וטכנולוגיות חדשות ותחומים נוספים. בתפקידו האחרון לפני הגעתו לכרמל היה ד"ר רביב מנהל המלר"ד של המרכז הרפואי לגליל (מרכז לרפואה דחופה) שם גם שימש כיו"ר ועד הרופאים של בית החולים.

ד"ר רביב  בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, עשה סטאז' בבית החולים רמב"ם, ובהמשך סיים התמחות ברפואה פנימית ו"התמחות על" ברפואה דחופה. הוא בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה, וביצע מחקרים קליניים ברפואה דחופה שהיא מטבעה מקצוע רפואי רחב מאוד שנושק לדיסציפלינות רבות, כמו גם עבודות הנוגעות לזרימת מטופלים במחלקה לרפואה דחופה. בין הישגיו המקצועיים ניתן למנות את פתיחת תוכנית התמחות ברפואה דחופה במרכז הרפואי לגליל והכרה בחשיבות התחום, והכנסה מוצלחת מאוד של פרויקט עוזרי רופא ברפואה דחופה בשיתוף פעולה מדהים עם צוות הסיעוד.

לתפקידו החדש כסגן מנהל בית החולים מביא ד"ר רביב ניסיון רב כרופא בית חולים עם ראייה רחבה של צרכי המערכת מחד, וצרכי הצוותים והמטופלים מאידך, ניסיון כמנהל מחלקה וזווית ראייה גם מתפקיד יושב ראש ועד הרופאים.

מודל לחיקוי עבור ד"ר רביב הם הוריו, אנשים שבנו את עצמם ומשפחתם מאפס בעשר אצבעות. "אימי שהיא רופאה בעצמה עדיין עובדת במשרה מלאה למעשה גם בגמלאות, היא לא מפסיקה ללמוד ולהתעניין בחידושים הרבים בעולם הרפואה ופעמים רבות היא מלמדת ומפתיעה גם אותי, מספר ד"ר רביב. כמו כן ד"ר שלומי ישראלית שלמדתי ואני עדיין לומד ממנו רבות, גם על התנהלות כבן אדם וגם באספקט המקצועי".

בשעות הפנאי המעטות שלו אוהב ד"ר רביב לרוץ עם חברים או לבד הוא חובב מרתונים ותחרויות ריצה בארץ ובעולם כך הוא מצליח לנקות את הראש ולשמור על הבריאות וגם על הכושר.

ד"ר בנידור רביב  - קרדיט צילום אלי דדון

כששאלנו את ד"ר רביב למה דווקא בית חולים כרמל הוא ענה "בית החולים כרמל תמיד היה מרכז של מצוינות בעיניי מחד, ומאידך ידוע כבית חולים חם ומשפחתי. בעולם בו בבתי חולים רבים זה כבר לא המצב היום לצערי". החזון שלי אומר ד"ר רביב הוא ליצור יחסי עבודה קרובים בין ההנהלה לשטח לטובת המטופלים ובית החולים, להשיג תהליכים יעילים וזורמים ולנצל את יתרונות "שירותי בריאות כללית" כגוף גדול וחזק לטובת המטופלים ובית החולים.

מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר רביב עם כניסתו לתפקיד כסגן החדש ואמר "ד"ר רביב מהווה תוספת כוח משמעותית להנהלת בית החולים אני בטוח בתרומתו האישית והמקצועית לטובת כלל בית החולים ומאחל לו הצלחה רבה".

ד"ר רביב בן 44 גר בנופית נשוי ללריסה מורה בבית ספר בנהלל ואב מסור ל- 4 ילדים יובל בת 15, יואב בן 13, והתאומות בנות ה- 9 מעיין וטליה.

 

בתמונות – מנהל כרמל ד"ר גולדברג והסגן החדש ד"ר רביב
ד"ר בנידור רביב  - קרדיט צילום אלי דדון 
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית