כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 01.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

אירוע הוקרה למסיימי התמחות ו"התמחות על" בפנימית

אירוע הוקרה מיוחד בהשתתפות הנהלת ביה"ח כרמל והנהלת המחלקה הפנימית א' נערך לבוגרי המחלקה בכרמל כש 4 רופאים בוגרי המחלקה סיימו התמחות מוצלחת ברפואה פנימית עוד 3 רופאים סיימו בהצלחה "התמחות על" ומתמחה נוסף התחיל "התמחות על" בנפרולוגיה בביה"ח.

מתמחי הפנימית בכרמל שעברו בהצלחה את הבחינות. צילום - אלי דדון

פנימית כרמל מובילה במומחים ובמתמחים

ד"ר ראשד שקירי סיים "התמחות על" ברפואת ריאות, ד"ר רונזא נג'אר סיימה "התמחות על" במחלות זיהומיות והיא מצטרפת לצוות היחידה בכרמל גם במלחמה העכשווית מול נגיף הקורונה, ד"ר חוסיין סולימן סיים "התמחות על" בקרדיולוגיה וד"ר יוסף שחאדה מתחיל "התמחות על" במחלקה הנפרולוגית. את מסיימי התמחות העל באו לברך גם מנהלי המחלקות והמכונים בהם הם התמחו בהם פרופ' יוחאי אדיר מנהל מכון הריאות, פרופ' אבינועם שירן מנהל יחידת האקו במחלקה הקרדיולוגית, ד"ר גבי ובר מנהל יחידת המלחמה בזיהומים ד"ר סלים חלבי מנהל המלר"ד (מרכז לרפואה דחופה - מיון) וד"ר אלון ענתבי סגן מנהל המחלקה הנפרולוגית. מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ציין בגאווה את הצלחת מומחי ובוגרי המחלקה ואמר, "הרפואה הפנימית היא הבסיס לכל מקצועות רפואה והיא מהמחלקות המרכזיות בכל בית חולים. אתם בכירי המחלקה מהווים את דור העתיד במערך הרפואה בישראל בכלל ובכרמל בפרט. בשמי ובשם כל ההנהלה אנו גאים בהצלחתכם ומאחלים לכם המשך התקדמות מוצלחת. אנו כהנהלה כאן לצדכם בתמיכה ועזרה מלאה כדי שתהיו חלק בלתי נפרד מצוות רופאי כרמל המצוינים לטובת כלל המטופלים שלנו".

את ההתמחות ברפואה פנימית סיימו בהצלחה ד"ר עבד אלחלים עבדאלגני ,ד"ר אמין בטחיש, ד"ר אברהים נעום וד"ר פרנסיס גנדור.   

ד"ר סמיר קאסם מנהל המחלקה הפנימית א' חתן השמחה האחראי על כל המתמחים ומסיימי התמחות העל, ברך את הבוגרים והודה להם על המקצועיות והאנושיות שהפגינו לאורך כל הדרך.

ד"ר קאסם הודה גם לקולגות שלו מנהלי המחלקות הפנימיות ד"ר אירנה ברגמן וד"ר שי כהן על שיתוף הפעולה והתמיכה. והודה במילים חמות לצוות הסיעוד במחלקה בניהולה של מנהלת היעוד אינה לוין על העבודה המשותפת והתמיכה בהצלחת הרופאים.

אחד המתמחים המוכשרים במחלקה שסיים את ההתמחות הוא ד"ר פרנסיס גנדור בן 32 גדל בכפר ראמה שבגליל וסיים את לימודי הרפואה שלו במינכן גרמניה. "היום הראשון שלי כסטז'ר בכרמל התחיל בפנימית א' וכבר במפגש הראשון עם ד״ר קאסם וצוות פנימית א' התרשמתי מאנשים עם שליחות ומיד בחרתי להיות חלק מהשליחות ומהגישה החיובית והאנושית של המחלקה הדוגלת בהשמת המטופל במרכז ולפעול לטובת האדם כאדם לאדם", מספר ד"ר פרנסיס. "בית חולים כרמל בכלל ובמיוחד בפנימית א' מרגישים בבית, המתמחים לצידי הם לא רק קולגות אלא גם חברים טובים וזכיתי לעבוד לצדם וללמוד לבחינות עם חלק מהם". 

"ר פרנסיס גנדור מקבל את פרס המנהל

את אירוע ההוקרה כבדו בנוכחותם גם סגני המנהל בית החולים ד"ר שני ברוש וד"ר בני רביב, מנהלת הסיעוד אהובה טל ומפקחת הסיעוד של הפנימיות בהנהלת הסיעוד האחות מיתי אשכנזי.

במהלך הטקס הוזמן כל מתמחה שעבר בהצלחה את מבחני השלב וקיבל שי אישי ולחיצת יד חמה מהנהלת בית החולים וממנהל המחלקה ד"ר סמיר קאסם.

בסיכום הטקס הוסיף עוד ד"ר פרנסיס ואמר כי "ההכנה האישית לבחינות ההתמחות כללה שעות לימוד ארוכות וימי עבודה ארוכים במיוחד, כאשר הצלחתי לשלב לימודים עם מחקר במעבדה לאימונותרפיה בהנהלתה של ד״ר מיקי רהט במסגרת תוכנית ״פסגה - מתמחה חוקר״. הנוכחות של הנהלת המרכז הרפואי בטקס אכן מרגשת ומביעה תמיכה והוקרה במאמצים שלנו ובמחויבות למתמחי המרכז הרפואי. 

 

בתמונות – מתמחי הפנימית בכרמל שעברו בהצלחה את הבחינות
ד"ר פרנסיס גנדור מקבל את פרס המנהל
צילומים – אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית