כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

מטס הצדעה לבית חולים כרמל ביום העצמאות

מטס הצדעה מרהיב של מטוסי חיל האוויר יתקיים מעל בית החולים כרמל ביום העצמאות הקרוב כאות הוקרה לעבודתם המסורה של צוותי בית החולים והתמודדותם הקשה במלחמה בנגיף הקורונה.

מטס חיל האוויר ביום העצמאות – צילום ארכיון חיל האוויר

חיל האוויר מצדיע לכרמל

במכתב מרגש למנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג כותב מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין.

"מגיפת הקורונה פתחה עבורנו זירת לחימה חדשה זירה בה אתם בכרמל ושאר בתי החולים מובילים את המאבק, בעוד אנו בצה"ל מסייעים במגוון נושאים רחב ופועלים בזירות מבצעיות.

לקראת יום העצמאות ה- 72 של מדינת ישראל החלטנו בצה"ל להוקיר את פועלכם ולקיים מטס של הצוות האווירובטי של חיל האוויר בחזית בית החולים כרמל", כותב האלוף נורקין.

"במהלך יום העצמאות בשעות הצהריים יופיעו ארבעת מטוסי "העפרוני" של הצוות האווירובטי מול בית החולים כרמל, הופעה שכולה העברת מסר של הוקרה לצוותי הרפואה וגורמי בריאות הציבור באשר הם. במהלך המופע האווירובטי מעל כרמל תוכלו גם לשמוע את ברכת טייסי חיל האוויר מברכים את הצוותים המופלאים של בית החולים ברכה ישירה מהשמיים.

רופאים עובדים צוות בית החולים וכל תשובי חיפה והסביבה מוזמנים לצאת ולצפות בצוות האווירובטי של חיל האוויר מצדיע לכם בשם צה"ל ובשם מדינת ישראל".

ד"ר אבי גולדברג, מרכז רפואי כרמל

מנהל המרכז הרפואי כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה למפקד חיל האוויר האלוף נורקין במילים חמות ואמר". אני מעריכים ומוקירים מאוד את המחווה המרגשת שלך ושל חיל האוויר לצוותים שלנו בכרמל. אנו גאים לשרת בנאמנות ובמסירות את תושבי חיפה והצפון להעניק להם את השירות הרפואי הטוב ביותר לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופה הסוערת כיום, תוך התמודדות ומאבק בלתי מתפשר בנגיף הקורונה. בשמי ובשם כל עובדי בית חולים כרמל אנו מודים לכם על המחווה והמטס המיוחדים ומאחלים לך לכל חיילי צה"ל ואזרחי ישראל חג עצמאות שמח ובריא".

 

בתמונות – מטס חיל האוויר ביום העצמאות – צילום ארכיון חיל האוויר
ד"ר אבי גולדברג מנהל מרכז רפואי כרמל – קרדיט צילום אלי דדון   ​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית