כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.03.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורים שמח ומלא הפתעות בבית חולים כרמל

הרבה קבוצות ותורמים מכל הגוונים והמגזרים הגיעו לבית חולים כרמל ולמחלקת הילדים כדי להביא משלוחי מנות ולשמח את הילדים. בין מגוון הקבוצות בלטה קבוצת נשים מסניף האגודה למלחמה בסרטן בקרית ביאליק שחילקו משלוחי מנות ובובות צמר שאותן סרגו.

צוות האגודה למלחמה בסרטן וצוות עובדי הלוגיסטיקה בתרומות בכרמל – צילום אלי דדון

פורים שמח בכרמל

הרבה קבוצות ותורמים מכל הגוונים והמגזרים הגיעו לבית חולים כרמל ולמחלקת הילדים שבו כדי להביא משלוחי מנות ולשמח את הילדים. בין מגוון הקבוצות המדהים בלטו קבוצת נשים מיוחדת מסניף האגודה למלחמה בסרטן בקרית ביאליק שפרט למשלוחי המנות המתוקים תרמו בובות צמר צבעוניות ומיוחדות אותן הן סרגו במו ידיהם בחוג הסריגה שבבית האגודה. סמי בניסתי מנהל סניף האגודה יחד עם המחלימות דבורה כץ וציפורה גולהר בליווי צוות המחלקה הסתובבו בין מיטות הילדים וחילקו להם את הבובות המיוחדות וחבילות שי מתוקות. ציפורה גולהר שהיא גם מתנדבת במועצת המטופלים של בית החולים אמרה כי הטיפול והיחס בכרמל לחלק גדול ממטופלות הסרטן היה כל כך טוב שהן מרגישות צורך להחזיר במעט לבית החולים. זאת בנוסף כמובן לזכות לשמח את הילדים החולים. מנהל המחלקה פרופ' גיורא פילר הודה להם בשם כל הילדים על המחווה והמתנה המיוחדת ואיחל להן שנות ארוכות של בריאות שלמה ואיתנה.

גם עובדים מצוות בית החולים התארגנו באופן פרטי וחילקו שי ומתנות לילדים המאושפזים.

אושרת חמו מהמערך הלוגיסטי לקחה יוזמה והתארגנה לחלוקת משלוחי מנות מתוקים לילדים. יחד עם אלי לביא אוריאנה מנדל ושרית מגרלשווילי מזכירת המערך הלוגיסטי הם הסתובבו עם עגלה עמוסת מתנות וחילקו בשמחה חבילות שי לעשרות הילדים המאושפזים. בנוסף להם הצטרפו עשרות קבוצות מתנדבים וחברות שהגיעו לכבוד הפורים לשמח את ילדי מחלקת הילדים בכרמל. כדי להביא את טעם החג לילדי כרמל. נצפו הגיעו, חברי תנועת בני עקיבה – סניף כרמל ונווה שאנן, נציגי מכבי חיפה, גביש סוכנות לביטוח, ערוגות מרכז קשיי למידה, בתי הספר עירוני ה', רמות, אילנות, גבעון נשר, ביה"ס משותף חוף הכרמל, אייל מלך בלונים, יחידת מורות חיילות, נציגים מחברת "מלח הארץ" המגיעים בכל חג ובכל שנה במסירות ואהבה רבה. מתנדבים מעמותת זיכרון יוסף ועוד תורמים ומתנדבים רבים.

צוות עובדי הלוגיסטיקה בתרומות בכרמל – צילום אלי דדון

גם ירון חזן מהאגף הלוגיסטי של כרמל עם המתנדב שלומי כהן עברו במחלקת ילדים ובמחלקות השונות של ביה"ח וחילקו מאות משלוחי מנות מתוקים ועוד עשרות מתנות וצעצועים. את הצעצועים והמתנות אספו שלומי וירון חזן בתרומה מהרשתות, ליעד יבוא ושיווק בע"מ, היסטריה עכו בניהול איתמר, אורן מזמר כפר השעשועים, וחברת הפיראט האדום חיפה.

דקלה ארד וענת דנן מורות כיתת הילדים בכרמל שרצו והתרוצצו בין עשרות ומאות קבוצות התורמים שפקדו את המחלקה בחג אמרו, "זה מחמם ומרחיב את הלב לראות כל כך הרבה אהבה ונתינה מכל כך הרבה אנשים ומכל המגזרים והקבוצות. כל מי שהגיע, הגיע עם לב רחב, תרם מכל הלב וכולם הצליחו להעלות חיוך של תקווה על פניהם של הילדים החולים, זאת תרומה ונתינה שכולנו כאן בכרמל מעריכים ומוקירים מאוד". כדי להשלים את השמחה בכרמל גם עובדי בית החולים במחלקות השונות ובמשרדי הקבלה עטו תחפושות צבעוניות התחפשו והעלו חיוך של שמחה על פניהם של המבקרים והמטופלים.

 

 

בצילום -  צוות האגודה למלחמה בסרטן וצוות עובדי הלוגיסטיקה בתרומות בכרמל
צילום  - אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית