כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 20.12.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

כנס הסברה על סרטן הערמונית בכרמל

אם רציתם לדעת כיצד אפשר לשלב מיניות עם סרטן הערמונית או לשמוע על החידושים האחרונים בתחום סרטן הערמונית. אתם מוזמנים להשתתף בכנס זום מיוחד של בית חולים כרמל ועמותת "חיים עם סרטן הערמונית".

ד"ר יובל פרייפלד וד"ר גל רינות מכרמל. צילום - אלי דדון

בכרמל כנס הסברה על סרטן הערמונית 

הכנס תחת הכותרת "סרטן הערמונית לא לאבד תקווה" ייערך בזום ביום שלישי  ה- 22.12.202 החל מהשעה 20:00 וישתתפו בו מיטב המומחים.

הכנס מזמין את המתמודדים עם סרטן הערמונית ללמוד על ההתמודדות עם המחלה בשלביה הראשונים.

ד"ר יובל פריפלד, מנהל היחידה האורו-אונקולוגית במרכז הרפואי כרמל, יסביר על אפשרויות טיפול ראשוני בסרטן ערמונית לא גרורתי ויענה על שאלות בנושא.

ד"ר גל רינות, אורולוגית בכירה במרכז הרפואי כרמל ושותפה למרפאה האורו-אונקולוגית, תדבר על אפשרויות טיפול בסרטן ערמונית לא גרורתי במקרים של חזרה של גידול לאחר טיפול ראשוני. ולסיום, ד"ר דניאל דריי,  יעביר הרצאה מרתקת על היבטים שונים של שיפור ושימור המיניות בנוכחות סרטן הערמונית.

סרטן הערמונית הינו הסרטן הנפוץ ביותר בגברים בעולם. בישראל מאובחנים מידי שנה מעל 2000 חולים חדשים. במקרים רבים סרטן הערמונית מאובחן לאחר ביצוע בדיקת PSA שהינו סמן בדם היכול להעיד על קיום גידול. בעקבות בדיקה לא תקינה מבוצעת ביופסיה ובמרבית המקרים בהם יש אבחנה חיובית מדובר על סרטן ערמונית מקומי עבורו קיימים מספר טיפולים היכולים להביא לריפוי.

ד"ר פריפלד מציין כי כיום ישנן התפתחויות מאוד מעודדות בתחום סרטן הערמונית בעיקר בתחומי הטיפול בסרטן ערמונית בשלבים מתקדמים, הכוללות מגוון תרופות התואמות למצבים השונים כולל תרופות המתאימות להפרעות ייחודיות המאפשרות התאמה אישית למאפייני המחלה. מטרת הכנס תהיה להציג את אפשרויות הטיפול הבסיסיות, לטעת תקווה ולהבהיר כי ייתכנו חיים טובים וארוכים גם לאחר גילוי של סרטן הערמונית. 

 

ההשתתפות בכנס סרטן הערמונית הינה ללא עלות וכרוכה ברישום מוקדם.

לרישום מוקדם לכנס נא ללחוץ על הלינק:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMkcu-tqDgjHNcIiAHrxb48ksDMB0ATKySj

 

 

בתמונות:
ד"ר יובל פרייפלד וד"ר גל רינות מכרמל
קרדיט צילום – tkh ssui 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!