כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 07.05.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

כירורגית א' נבחרה כמחלקה המצטיינת של הכרמל

בטקס הצטיינות מול עשרות מנהלי מחלקות צוות רפואי ועובדי ביה"ח הכריז מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג על המחלקה הזוכה ועל עוד מחלקות מצטיינות על פי ביצועיהן בשנה החולפת על פי במצפן המחלקתי

מנהל המחלקה ד"ר ביטרמן וצוותו עם פרס המחלקה המצטיינת

​מחלקות מצטיינות

המחלקה הכירורגית א' של בי"ח כרמל נבחרה כמחלקה המצטיינת של בית החולים.

בטקס הצטיינות מול עשרות מנהלי מחלקות צוות רפואי  ועובדי ביה"ח הכריז מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג על המחלקה הזוכה ועל עוד מחלקות מצטיינות על פי ביצועיהן בשנה החולפת על פי במצפן המחלקתי. המצפן המחלקתי הינו כלי ניהולי ייחודי שפותח בבית החולים כרמל ומשווה את ביצועי המחלקות השונות במספר פרמטרים של איכות רפואית שירות וחווית המטופל, ניהול משאבי אנוש הוראה אקדמיה ומחקר, ומצוינות תפעולית. כלי המצפן מאפשר למנהלי המחלקות ולהנהלת בית החולים מעקב וביקורת מדויקת אחר תפקוד המחלקה בהשוואה למחלקות אחרות והשוואה לביצועי אותה מחלקה בנקודות זמן שונות כמנוף לקיום תהליכי שיפור.

מנהל כרמל ד"ר גולדברג הציג את המחלקה הכירורגית א' בניהולו של ד"ר אריה ביטרמן כמחלקה הזוכה ואמר כי מדובר במחלקה שהתבלטה לאורך כל השנה בביצועיה בתחומים השונים, הובילה בתחום האיכות תוך הפגנת היענות גבוהה ושתוף פעולה עם יוזמות איכות מוסדיות ומחלקתיות. המשיכה בפעילות יזומה לשיפור חווית המטופל ומשפחתו וחווית העובד, השקיעה רבות בהוראה ומחקר. הובילה את ביה"ח גם בתחום השימוש המושכל בצר"פ ובתרופות. המחלקה מהווה מודל לחיקוי בעבודת הצוות - רפואה-סיעוד  המשותפת בה, הדגיש ד"ר גולדברג.

לבימת הכבוד עלו מנהל המחלקה ד"ר ביטרמן מנהלת הסיעוד אירה קולומיסקי ושאר צוות המחלקה לקבלת תעודת ההצטיינות וצ'ק מכובד כפרס והערכה על הצטיינותם.

מנהל המחלקה הכירורגית ד"ר ביטרמן ציין כי הזכיה היא אות כבוד לעבודה הרצינית והמקצועית המושקעת ע"י כל צוות המחלקה.

" המחלקה התברכה בצוות רפואי וסיעודי נהדר המבצע כל מטלה וכל משימה במקצועיות הגבוה ביותר ותוך שימת לב לחולה ומשפחתו והצבת החולה במרכז הטיפול והעשייה של המחלקה" אמר ד"ר ביטרמן. אני מבקש להודות לכל אחד ואחת מצוות המחלקה הפרס בהחלט ראוי ומגיע לכם"

במסגרת חלוקת הפרסים בפרויקט המצפן זכו והתכבדו בתעודות הוקרה ובצ'ק פרס  גם המערך הקרדיולוגי בניהולו של פרופ משה פליגלמן בפרס על שימוש מושכל במשאבים ומחלקת ילדים ומיון ילדים בניהולו של פרופ' גיורא פילר זכו בפרס על ביצועיהן המוצלחים והבולטים בתחום האיכות.

 

בצילום – מנהל המחלקה ד"ר ביטרמן וצוותו עם פרס המחלקה המצטיינת – צילום רפואי כרמל.

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!