כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

חברי אגודת מכבי חיפה משמחים במחלקת ילדים

שחקני הכדורסל וספורטאי האגודה בענפים השונים הצטלמו עם הילדים, חתמו חתימות וחילקו לילדים המאושפזים בכרמל מתנות אישיות, חבילות שי מלאות כל טוב, סביבוני עץ מיוחדים לצביעה וכמובן סופגניות מתוקות לחג החנוכה.

צוות מכבי חיפה עושה שמח במחלקת ילדים בכרמל

אלופת ישראל בג'ודו ענבל שמש ממכבי חיפה יחד עם כדורסלני קבוצת מכבי חיפה דניאל קופרברג ורועי הובר מלווים בעשרות צעירים וצעירות מקבוצת האתלטיקה המובילה של המועדון החיפאי המפואר כבשו בירוק זוהר את מחלקת הילדים של בית החולים כרמל. הוביל אותם מנכ"ל אגודת מכבי חיפה הנמרץ רועי שווץ כשהמטרה היא לעשות שמח לילדים המאושפזים בכרמל.

"מעבר להשקעה בספורט המהות של האגודה היא לקחת חלק במעורבות בקהילה. מסביר רועי שווץ. חלוקת מתנות בבית חולים כרמל בליווי שחקני הכדורסל וספורטאי האגודה בענפים השונים היא רק דבר אחד קטן שאנו עושים על מנת לשמח את הילדים המאושפזים בכרמל".

ההתרגשות במחלקת הילדים בכרמל היתה גדולה, הילדים הקיפו את השחקנים עשו איתם כמובן אינסוף צילומי סלפי לקחו חתימות ובעיקר חייכו ושמחו.

את הסיור והביקור במחלקת הילדים הפיקו מורות כיתת הילדים של בית החולים ענת דנן וירדן רוזנפלד. "אנחנו מקבלות עשרות בקשות לביקורים במחלקה לקראת החנוכה והביקור של שחקני מכבי חיפה היה אחד מנקודות האור הגדולות עבור הילדים, אומרת המורה דנן. צריך לראות את ההתרגשות והחיוכים של הילדים עם השחקנים והספורטאים זה שווה לנו את הכל".

הצטרף לביקור אלכס אברמוב יו"ר ארגון "חיפה - יפה" שאמר כי בית החולים כרמל הינו מוסד בריאות מרכזי בעיר חיפה. "ביקשנו מהספורטאים לבוא להירתם ולתרום לטובת הילדים החולים וכולם נענו בשמחה רבה", סיפר אלכס.

ושחקני מכבי חיפה לא הגיעו בידיים ריקות. הם חילקו לילדים המאושפזים בכרמל מתנות אישיות, חבילות שי מלאות כל טוב סביבוני עץ מיוחדים לצביעה וכמובן סופגניות מתוקות לחג החנוכה.

 

 

בצילום – צוות מכבי חיפה עושה שמח בכרמל – צילום אלי דדון
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית