כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.03.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

חבילות שי לעובדים המבודדים של כרמל

במיזם משותף של הנהלת בית החולים, יו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן ויו"ר ועד העובדים האחות אירנה ברייב הוכנו חבילות שי טעימות ומפנקות עם עוגות ודברים טובים לכל העובדים המבודדים של בית חולים.

אהוד פקלר מנהל משא של כרמל עם יור הוועדים ד"ר ביטרמן והאחות אירנה. צילום - אלי דדון

בכרמל מחבקים את העובדים המבודדים

כמעט 30 עובדים מצוות עובדי בית החולים כרמל נמצאים כיום בבידוד בית בעקבות הקורונה אבל זה לא אומר שבכרמל שכחו אותם. במיזם משותף של הנהלת בית החולים, יו"ר ועד הרופאים ד"ר אריה ביטרמן ויו"ר ועד העובדים האחות אירנה ברייב הוכנו חבילות שי טעימות ומפנקות עם עוגות ודברים טובים לכל המבודדים, כשהמנהלים ויו"ר הוועדים נוסעים לביתו של כל עובד ועובד הנמצא בבידוד ומעניקים לו אישית חבילה מתוקה בטעם כרמל.

בין העובדים המבודדים נמצאים רופאים שחזרו מכנסים מקצועים בחו"ל, אחים ואחיות ועובדי מנהל שונים שעל פי הוראות משרד הבריאות מחוייבים להימצא בבידוד בית.

"כל עובד חשוב לנו מאוד גם ברמה האישית, וחשוב לנו לשמור על קשר רציף עם כל העובדים המבודדים שלנו, אומר ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד העובדים ומנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל. כולנו כאן בכרמל משפחה אחת גדולה ומאוחדת וכולנו נמדדים לא רק ברגעים היפים והטובים אלה בעיקר ברגעים הקשים ואנחנו תמיד נהיה כאן בשביל כל הרופאים והעובדים שלנו" .

בין הרופאות הנמצאות בבידוד בית נמצאת גם ד"ר מיוריאל קונפניקי מנהלת מלר"ד הילדים בכרמל. ד"ר מיוריאל ומשפחתה חזרו מחופשה משפחתית בצרפת וכעת כל המשפחה ביחד נמצאת בבידוד בית. "מצד אחד זה מאוד יפה ומרגש המחווה היפה של בית החולים זה נותן לי תחושה שכולנו משפחה אחת מחוברת, אבל מצד שני אני מרגישה קצת לא נעים שכולם עובדים ומתרוצצים בבית החולים סביב הקורונה ואני לבד כאן בבית ולא יכולה להשתתף במאמץ של כולם, אומרת ד"ר מיוריאל, אבל לצערי אין לי הרבה מה לעשות וזה לא תלוי בי. אני מקבלת המון טלפונים וחיזוקים מכל החברים והצוותים במחלקה שלי ומכל בית החולים זה ממש מחמם לי את הלב ותודה למשפחת כרמל שלא שוכחת אותנו אף פעם".

 

בצילום – אהוד פקלר מנהל משא של כרמל עם יור הוועדים ד"ר ביטרמן והאחות אירנה

קרדיט – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית