כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.11.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ד"ר איתן אוריאל מונה כמנהל הנבחר של המחלקה הנוירולוגית בביה"ח כרמל

הוא נמנה על מנהלי המחלקות הצעירים בביה"ח כרמל, אבל הוא בהחלט בולט בהישגים ובמחקר שלו כאחד המנהלים הוותיקים ביותר

דר איתן אוריאל מנהלה החדש של המחלקה הנוירולוגית בכרמל

​המוח של כרמל

הוא נמנה על מנהלי המחלקות הצעירים  בביה"ח כרמל, אבל הוא בהחלט בולט בהישגים ובמחקר שלו כאחד המנהלים הוותיקים ביותר.

ד"ר איתן אוריאל מונה כמנהל הנבחר של המחלקה הנוירולוגית בביה"ח כרמל.

ד"ר אוריאל שעד לאחרונה שימש כמנהל שירות האשפוז הנוירולוגי בביה"ח איכילוב, נכנס לתפקידו החדש במחלקה בכרמל עם אנרגיות גבוהות מוטיבציה רבה

" מצאתי במחלקה אוירה נעימה וייחודית,  אני רוצה להעצים אותה ולבסס כאן מערך נוירולוגי חדש ומתקדם עם קשר הדוק לקהילה ".

ד"ר אוריאל למד רפואה בסורוקה, התמחה בנוירולוגיה בביה"ח איכילוב והוא בעל תואר שני בהצטיינות מאוסטריה בתחום מחלות כלי הדם  של המוח.

בנוסף הוא  סיים פוסט דוקטורט במרכז הרפואי המוביל מסצ'וסטס  ג'נרל ואוניברסיטת הרווארד בבוסטון בתחום מחקר קליני של שבץ מוח.

כנוירולוג וסקולרי, ד"ר אוריאל מתעניין וחוקר את התחום הייחודי של מחלת כלי דם קטנים במוח ובעיקר את  אנגיופתיה של עמילואיד במוח, מחלה המהווה את הגורם השני בשכיחותו לדמם תוך מוחי במבוגרים בעולם. המחלה מהווה  גם גורם המרכזי  לירידה קוגניטיבית, נפילות, דכאון והפרעות תפקודיות בגיל המבוגר.

ד"ר אוריאל עוסק רבות בתחום המחקר והוראה, זכה מספר פעמים באות המורה המצטיין באוניברסיטת תל אביב, הינו עורך שותף של העיתון הנוירולוגי הישראלי המופץ לכל הרופאים הנוירולוגים בישראל ומשמש כסוקר  לעיתונים המובילים בעולם הנוירולוגיה.

עד היום חיבר ופרסם ד"ר אוריאל כ 70 מאמרים, סקירות, תיאורי מקרה ופרקים בספרים העוסקים במגוון נושאים בתחום הנוירולוגיה ובעיקר בתחום הנוירולוגיה הוסקולרית, חלקם בעיתונים מובילים מאד.

ד"ר איתן אוריאל בן ,43 גר בתל אביב נשוי לענבר רופאה מתמחה באונקולוגיה, ואבא אוהב ליונתן בן ה 6 ודפנה בת ה 4. אם הוא לא היה רופא וחוקר מוח, סביר להניח שהיינו מוצאים אותו כבמאי של סרטי קולנוע. ד"ר אוריאל חובב סרטים בעיקר סרטי סינמטק וסרטים קלסיים.

אם גם תחפשו טוב בקהל חובבי מוסיקת הרוק תגלו אותו מקשיב ומגיע להופעות הרוק של דן תורן ברי סחרוף ולעיתים אף פוקד הופעות מוסיקה בחו"ל.

לרשותו של ד"ר אוריאל במחלקה הנוירולוגית בכרמל צוות רב מקצועי המספק מגוון רחב של שירותים ומרפאות נוירולוגיות מקצועיות בהם:

מרפאת שבץ מקצועית במרכז לין בניהולה של ד"ר סיון בלוך. מרפאה ומרכז לטרשת נפוצה שנבחרו כמרכז מצוינות בכללית בניהולו של פרופ' אריאל מילר.

מרפאת ALS  בניהולו של ד"ר יוסרי זועבי , מרפאת אפילפסיה בניהולו של ד"ר חנא רואשדה. ומרפאת פרקינסון והפרעות תנועה בניהולו של ד"ר סמיח באדרנה.

"אני מאמין בשילוב מצוינות קלינית לצד מחקר איכותי, אומר ד"ר אוריאל, השניים מזינים אחד את השני והולכים יד ביד.

התרשמתי מאוד מהצוות בכרמל ואני מאמין כי יחד נוכל למנף את המחלקה קדימה"

 

בצילום – ד"ר איתן אוריאל מנהלה החדש של המחלקה הנוירולוגית בכרמל - צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!