כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 19.10.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

הסטאז'רים המצטיינים של כרמל לשנת 2019

ד"ר נועה חייט, ד"ר אמיר סאדר וד"ר היא בשארה הם הסטזא'רים המצטיינים של מרכז רפואי כרמל לשנת 2019 והם נבחרו מתוך עשרות סטאז'רים העובדים בבית חולים כרמל.

הנהלת כרמל והסטז'רים המצטיינים. צילום - אלי דדון

הסטאז'רים המצטיינים של כרמל

כמו כן זכו הסטאז'רים ד"ר חגית גולדנשטיין וד"ר דועאא ריאן בציון מיוחד לשבח על יחס חם ואנושי לחולים ובני משפחותיהם ועל התקדמות מקצועית וחריצות.

כדי להוקיר את הסטאז'רים על הצטיינותם ועבודתם המיוחדת הם הוזמנו למפגש הוקרה אישי עם מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג נציגי הנהלת בית החולים ומנהלים נוספים.

הסטז'רית ד"ר ריאן עם ד"ר גולדברג. צילךום - אלי דדון

ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ויו"ר ועד רופאי כרמל והכללית בהר"י ברך את המצטיינים ואמר להם, "לצערנו קיים מחסור גדול של רופאים בארץ ובכלל ואתם עוזרים לנו מאוד במאמץ. אני שמח בשמחתכם מגיע לכם שאפו גדול. אתם בהחלט דוגמא ומופת לכל הסטאז'רים בכרמל ואני מאחל לכם בהצלחה גדולה בהמשך הדרך".

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את המצטיינים ואמר "יש לנו במצטיינים ייצוג מגוון ויפה של החברה הישראלית. אני מקווה שהקורונה תהיה פתח לחזק את המערכת הבריאות לאורך זמן  אני בטוח ויודע שקיבלתם סטאז' מצוין אצלנו בכרמל ואני גאה בהצטיינות האישית של כל אחד ואחת מכם". ד"ר חגית גולדנשטיין אחת המצטיינות אמרה במפגש "בחרתי את כרמל כי רציתי בית חולים משפחתי. והסטאז' בכרמל היה אחד התקופות הטובות בחיי, היחס כאן מדהים וקיבלתי כאן המון ביטחון ועזרה מכל הצוות. היום אני ממליצה על סטאז' בכרמל להמון סטודנטים וחברים ואני מאוד שמחה להיות כאן".ד"ר חגית גולדנשטיין המצטיינת. צילום - אלי דדון

ד"ר היא בשרא אמרה כי "תקופת הסטאז' בכרמל היא תקופה מאוד חשובה ומשמעותית במעבר מסטודנטית לרופאה. זה התאפיין באווירה חמה גם למטופלים וגם לצוות. זו היתה תקופה יפה ומוצלחת במיוחד, יש כאן דחיפה ותמיכה בסטאז'רים ותודה מיוחדת לד"ר מיכל שטיינברג על התמיכה לאורך כל הדרך, אני ממליצה לכולם על כרמל מכל הלב".

ד"ר מיכל שטיינברג רופאת בכירה במכון הריאות, ומי שאחראית על הסטאז'רים בכרמל אמרה "אני רואה את ההערכות ומכתבי התודה שאתם מקבלים, וכולנו בוועדה רואים את ההערכה הלא פורמלית את השירות שאתם נותנים למטופלים וכמובן את ההצטיינות שלכם ברפואה. בחרתם בכרמל והמרכז הרפואי כרמל הינו גם בין המבוקשים כמקום לסטאז' בבקשות לשיבוץ לסטאז'. אני נתקלת ופוגשת את הסטאז'רים שלנו במחלקות ובמפגשים מקצועיים, אתם דנים איתנו ומתנהגים כמו מתמחים לכל דבר. אתם בולטים ומיוחדים וההצטיינות מגיעה בכבוד לכל אחת ואחד מכם", אמרה ד"ר שטיינברג.

הסטאז'רים המצטיינים נבחרו על ידי הוועדה לבחירת סטאז'רים מצטיינים של כרמל בה חברים: ד"ר דבי זיסמן יו"ר ועדת הוראה ואקדמיה. ד"ר מיכל שטיינברג –יו"ר וועדת הסטאז', ד"ר תמר עציוני (נציגת הנהלה) ד"ר שני ברוש (נציגת הנהלה), ד"ר סלים חלבי, ד"ר סמיר קאסם, ד"ר שי כהן, ד"ר מוחמד חמד סעיד, ד"ר זאב גולדיק, ד"ר אריה עדן, וגב' סיון דהן.

בתום האירוע זכו הסטאז'רים המצטיינים בתעודות הוקרה אישיות ובפרס כספי מתנת בית החולים.

עזרה בריכוז החומרים והפקת האירוע המוצלח סיון דהן רכזת פיתוח צוות רפואה ומזכירת וועדת הוראה ואקדמיה.

 

בצילומים:
הנהלת כרמל והסטאז'רים המצטיינים
הסטאז'רית ד"ר ריאן עם ד"ר גולדברג
ד"ר חגית גולדנשטיין המצטיינת
צילומים - אלי דדון
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!