כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.01.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

תרומה לנשים ויולדות

חדר סמינרים חדיש מודרני ומשופץ נחנך החודש לטובת מחלקת נשים ויולדות בבית החולים כרמל. את הציוד ההקרנה והמולטימדיה המשוכלל תרמו מר דורון משה ומשפחתו לזכר הוריהם אוראל ופאני הנריאט משה ז"ל.

הסרת הלוט בחדר הסמינרים החדש במחלקת נשים, בית חולים כרמל

תרומה לנשים ויולדות

באירוע מרגש בחדר הסמינרים החדש הודה התורם דורון בשם כל בני משפחתו על הטיפול המסור באימו ז"ל שטופלה במחלקה. "גיליתי כאן קבוצת רופאים וצוות אנושי מיוחד כל כך, אני רוצה להודות לכולכם אתם צוות ומחלקה מדהימה. עולם הרפואה הינו אחד העולמות המתפתחים והמתקדמים ביותר ואני שמח להיות כאן לצדכם ולתרום מכל הלב" אמר בהתרגשות דורון משה.

מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לתורמים ואמר כי הוא מאחל כי מהחדר הזה יצאו הרבה החלטות טובות ופעילות קלינית עשירה לטובת כלל המחלקה. "ההוראה והלמידה הינם חלק מרכזי בפעילות המחלקתית בפרט ומרכיב בולט בפעילות כלל בית החולים אמר ד"ר גולדברג. חדר הסמינרים החדש הוא בהחלט אכסניה נאה לפעילות החינוכית והתנאים החדשים מכבדים ומכובדים. "פרופ' רון אוסלנדר מנהלה הפורש של המחלקה ומי שהחל את הקשר עם משפחת התורם הודה לתורמים ואמר כי הם משפחה ממלח הארץ וכי הטיפול שלהם באימם הוא דוגמא ומופת לטיפול של ילדים בהוריהם. "ראיתם את מצב החדר לפני השיפוץ, ומיד התגייסתם לסייע ועל כך כולנו מודים לכם".

פרופ' עופר לביא מנהל המערך הודה במילים חמות לדורון ולמשפחתו על התרומה הנאה ואמר "מחלקת נשים ויולדות שלנו בכרמל ידועה בזכות הרפואה הטובה שלה וגם בזכות השרות הרפואי והאנושי אותו היא נותנת, בזה אנחנו טובים ואנו שואפים להצטיין.

"אחד הדברים שחסרו לנו זה תנאי מחיה לצוות הרפואי, בין השאר חדר ישיבות מכובד לצורך התכנסות תחקור וכמובן לימוד של צוות הסטודנטים ודור העתיד שלנו, אמר פרופ' לביא. אין לי ספק כי שדרוג חדר הישיבות של המחלקה עשה לנו כמחלקה מתיחת פנים רצינית לא רק ברווחת העובדים והצוות אלא גם ביכולת התחקור הדיווח וכמובן ההוראה של הצוות הרפואי שלנו ושל והסטודנטים. אני בטוח כי החדר החדש יגרום גם לעיצוב התרבות המחלקתית".

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל הודתה לתורמים על תרומתם בתחום המולטימדיה ולצוות המקצועי של משרד מהנדס בית החולים וצוות האחזקה על עבודת השיפוץ ובינוי החדר בצורה המוצלחת והאיכותית.

 

 

בצילום – הסרת הלוט בחדר הסמינרים החדש בכרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית