כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 29.10.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

משנעי כרמל מתגבשים בקיבוץ להבות הבשן

משנעי כרמל, המהווים חלק חשוב ומרכזי במערך הלוגיסטי, אשר דואגים להעביר בזמן הקצר ובבטיחות את מרבית את החולים ליעדם כשהמטרה היא להיות מצוינים והכל בחיוך ובאהבה גדולה יצאו לקיבוץ להבות הבשן הירוק והפורח ליום של נהיגת שטח ברייזרים.

שינוע מגובש

משנעי ביה"ח כרמל יצאו ליום גיבוש בקיבוץ להבות הבשן לנהיגת שטח מהנה ויום גיבוש מחזק. משנעי כרמל אשר רצים כל היום ממשימה אחת לשניה, ודואגים להעביר בזמן הקצר ובבטיחות את מרבית את החולים ליעדם כשהמטרה היא להיות מצוינים והכל בחיוך ובאהבה גדולה.

משנעי כרמל המהווים חלק חשוב ומרכזי במערך הלוגיסטי, יצאו למרום הגולן הירוק והפורח ליום של נהיגת שטח ברייזרים. ההתרגשות לקראת האירוע הייתה בשיאה כיאה לקבוצה מגובשת והתייצבות הייתה מלאה. המשנעים התנסו ביום רווי הפתעות ובחוויית שטח מאתגרת בדרכים מפותלות ותלולות בגבורה רבה. משם המשיכו משנעי כרמל לירדן ההררי לטבילה במים הקרים והנעימים. השף הוותיק פאדי עמל באהבה על הכנת הסלטים והבשר המיוחד על האש כדי שהמשנעים ייהנו ממיטב מטעמי השף. כל שיפוד יצא לתפארת והכי טעים שיש. המשנעים סיכמו את היום המדהים וחזרו עייפים אך מרוצים מאוד מחכים כבר ליום הגיבוש הבא.

דב סימון מנהל השינוע של כרמל אמר כי, זו הפעם הרביעית תוך שנתיים וחצי שאנו מקיימים יום גיבוש שכזה. המתכונת הפעם הייתה שונה ומעצימה אף יותר. ההכנה והרצון לצאת ליום גיבוש מחלקתי מעוררת בי התפעלות כל פעם מחדש. ואני גאה מאוד בכל הצוות שלנו ויתר על כך אני גאה להיות חלק ממנו". עוז יאיר מנהל הלוגיסטיקה של כרמל ברך את המשנעים על הגיבוש והמוצלח ואמר "אין ספק כי משנעי כרמל הם צוות מנצח, הם עובדים במסירות לאורך כל השנה נותנים את הלב והנשמה מביאים תוצאות מצוינות והגיבוש הוא חלק מהחיבור המוצלח בין כל העובדים".

 

בצילום – משנעי כרמל בגיבוש – צילום ביה"ח כרמל
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית