כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.04.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

הנשים החזקות בישראל: סיגל זומר, המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל

סיגל זומר מופיעה במוסף חגיגי של 'הארץ' לרגל חגיגות ה-70 בשורה אחת עם נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג, השרה איילת שקד, השרה מירי רגב ועוד.

סיגל זומר על רקע בית החולים כרמל

נשות המדינה

לרגל חגיגות ה- 70 למדינת ישראל הוציא עיתון הארץ מוסף חגיגי של הנשים החזקות בישראל. בשורה אחת עם השרה איילת שקד, השרה מירי רגב, נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג ועוד נשים חזקות במדינה, מופיעה ומככבת גם נציגה בכירה מבית החולים כרמל. המנהלת אדמיניסטרטיבית של בית החולים סיגל זומר.

עינת פרידמן העורכת הראשית של המוסף אומרת כי מדינת ישראל יכולה בהחלט להיות גאה בהשיגי הנשים בישראל לאורך שנות עצמאות המדינה כנשים פורצות דרך. "הנשים בישראל נמצאות בקדמת הרפואה והניהול, נשים בפוליטיקה ונשים המכהנות כשופטות מובילות. אני גאה בכל אחת המופיעה בגיליון החגיגי כמי שחוללה מהפיכה בתחומה וראויה להוקרה והערכה על הדרך שעשתה".

כמנהלת אדמיניסטרטיבית של כרמל רואה הגב' זומר את החזון הניהולי שלה בקידום ושימור פעילות של בית החולים כמרכז שמעניק למטופליו שירות מקצועי, איכותי ובטוח עם תשתיות מתקדמות. "אני רואה חשיבות עליונה בטיפוח העובדים באמצעות הגדרת מטרות ברורות שאליהם העובדים יכולים להתחבר, הענקת סביבת עבודה משפחתית ותקשורת טובה בין הצוותים". 

בהתייחס למעמד האישה בעולם הבריאות והרפואה אומרת גב' זומר כי "בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי במעמד הנשים בתפקידים בכירים בעולם הרפואה ובכלל. מקצוע הרפואה הולך ונהפך למקצוע יותר נשי, וכיום 50% מכוח האדם הרפואי מאויש על-ידי נשים מוכשרות, לרבות גם בתפקידים בכירים כמו מנהלות מחלקה, מנתחות ועוד. לצערי, בתחומים אחרים, בעיקר עסקיים, עדיין אנחנו רואים פחות נשים מנהלות. טיפ לנשים הצעירות שמעניקה זומר הוא, מוטיבציה, מחויבות, חריצות, רגישות, אנרגיות חיוביות ולמידה מתמדת, יכולות למצב אתכן באופן בולט בכל ארגון". כבר 26 שנה שהיא עובדת במסירות בכרמל ובמסגרת תפקידה אחראית סיגל זומר על כל הניהול האדמיניסטרטיבי של בית החולים בהיבט של משאבים ותשתיות, משאבי אנוש, כספים, בינוי תשתיות, רכש לוגיסטיקה, מערכות מידע ועוד. לסיגל זומר תואר שני בתעשייה וניהול מהטכניון, ותואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת באר-שבע.

 

 

בצילום - סיגל זומר על רקע בית החולים כרמל – צילום אלי דדון

* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית