כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.02.2021

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מרכז השירות לניתוחים בכרמל מעניק לקהילה

במקום לתת אחת לשניה משלוחי מנות, בנות מרכז שירות לניתוחים בבית חולים כרמל, העניקו השנה משלוחי מנות מושקעות ויפות למקלט לנשים מוכות בחיפה ולקשישים בודדים בקריית מוצקין.

בנות המרכז עם משלוחי המנות לטובת הקהילה. צילום - אלי דדון

מרכז השירות בכרמל מעניקים הקהילה

בכל שנה חוגגות בנות מרכז השירות לניתוחים של בית חולים כרמל את פורים במתן משלוחי מנות מפנקים ויפים אחת לשניה. השנה ביוזמת מנהלת המרכז גליה שקד, ומתאמת שירות הניתוחים של מחלקת אף אוזן גרון עמליה מור הם החליטו במקום לקחת את משלוחי המנות אליהן הביתה להעניק אותם למי שבאמת צריך. וכך לפני החג הן התארגנו אספו כספים ורכשו חבילות שי מושקעות ויפות והעניקו אותן למקלט לנשים מוכות בחיפה ולקשישים בודדים בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית קריית מוצקין.

גליה שקד  - מנהלת מרכז השירות לניתוחים בכרמל. צילום - אלי דדון

"התחושה של לתת ולהעניק למי שבאמת צריך היא תחושה מרוממת ונהדרת" אומרת גליה שקד מנהלת המרכז. "אני גאה ושמחה בהיענות של הבנות שכולן ללא יוצא מן הכלל התגייסו אספו את הכספים ורכשו חבילות שי יפות ומכובדות שבאמת יעזרו למי שצריך".

מנהלת מקלט הנשים בחיפה דינה כהן התרגשה עם קבלת חבילות השי הודתה במילים חמות לגליה ולצוות הבנות של בית חולים כרמל מקבוצת כללית והעבירה את כל המצרכים שנרכשו לטובת הנשים וילדיהן שבמקלט. יחד הן יעשו מכל המצרכים שנתרמו על ידי בנות השירות של כרמל עוגות חגיגיות לכבוד חג הפורים.

גם במחלקת הרווחה של קריית מוצקין התרגשו עם קבלת משלוחי המנות עבור קשישי העיר. שם במוצקין כבר מכירים את עמליה מור ממרכז השירות בכרמל. עמליה היא מתנדבת קבועה לטובת הקשישים ובכל שבוע היא מגיעה במסירות ואהבה ונותנת ופועלת מכל הלב לטובת הקשישים. וכך כתבו בנות מרכז השירות לניתוחים של כרמל ברכה אישית ויפה לנשים במקלט ולקשישי מוצקין.

"בחודש אדר בימים הקרים, חל יום נהדר בשם חג פורים
מסביב יש אוריה שמחה וכולם מתחפשים
יש נסיכה פרפר וגם זוג חתולים.
צחוק צהלה וילדים מאושרים, ואנו לכם אורזות סלסלת ברכות
מאחלות אהבה במשלוח מנות, אור ואורה אושר ושמחה
קשורים יחד בסרט אחווה
פורים שמח מכל צוות מרכז שירות לניתוחים במרכז הרפואי כרמל"

 

 

בתמונות:
גליה שקד  - מנהלת מרכז השירות לניתוחים בכרמל
בנות המרכז עם משלוחי המנות לטובת הקהילה
קרדיט – צילומים אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!