כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 12.01.2021

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

תחלואת הקורונה עולה, ופרויקט החיסון השני יצא לדרך

מבצע החיסונים נגד הקורונה "נותנים כתף" השלב השני בכרמל יצא לדרך. היום, בשעה טובה ומוצלחת, החל מבצע חיסון מנה שנייה כנגד הקורונה במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית.

ד"ר גולדברג מתחסן. צילום - אלי דדון

חיסוני קורונה 2 בכרמל

ראשון להתחסן, מנהל המרכז הרפואי ד"ר אבי גולדברג, ולאחריו התחסנו  ההנהלה הבכירה, צוותי הרפואה והסיעוד.

סך הכל התחסנו במרכז הרפואי כרמל בגל החיסונים הראשון מעל ל- 6,000 איש בהם יותר מ- 70% מעובדי בית החולים במתחם החיסונים המיוחד שנפתח בכרמל.  

"אני שמח שהגענו לשלב השני בחיסונים וההיענות והשתתפות עובדי בית החולים היא גדולה ומרשימה", אמר ד"ר גולדברג. במבצע החיסון הראשון ניצולת החיסונים בכרמל הגיע ל- 100% ולא נזרק אף חיסון יקר".

אהובה טל, מנהלת הסיעוד ומנהלת פרויקט החיסונים בכרמל ברכה את המתחסנים והודתה לצוות התפעול של מערך החיסונים ולכל האחיות שהתגייסו לחסן את הצוותים.
"יש כאן עבודת צוות וערבות הדדית נהדרת וכך נוכל לנצח את הנגיף" אמרה מנהלת הסיעוד אהובה.

ורד כהן מנהלת הסיעוד במחלקת יולדות מתחסנת. צילום - אלי דדון

ורד כהן מנהלת הסיעוד במחלקת יולדות שהגיע להתחסן לחיסון השני התרגשה ואמרה "מעולם לא חשבתי שאחכה ואספור את הימים כדי לקבל את המנה השניה לחיסון, אני מקווה ומייחלת לקבל את החיים שהיו לנו בחזרה".

ד"ר בני ברנפלד מנהל המחלקה האורתופדית הגיע גם הוא למתחם החיסונים לקבל את החיסון השני ואמר "החיסון השני הוא בשורה נהדרת לכולנו במיוחד לצוותים הרפואיים שנוכל להמשיך לעבוד ולשרת את המטופלים שלנו בלי חשש".

ד"ר בני ברנפלד מתחסן בבית חולים כרמל. צילום - אלי דדון

מנהל כרמל ד"ר גולדברג הודה לכל צוותי הסיעוד העמלים לחסן את צוות בית החולים ואמר "חשוב לזכור כי התחלואה בקהילה ובבית החולים עולה ואנו נמצאים בשלב קריטי במלחמה כנגד הקורונה", אמר ד"ר גולדברג.

"מחלקות הקורונה שלנו בכרמל מתוחות עד הקצה עם מספרים ותחלואה שלא היתה לנו עד היום. הצוותים שלנו מתמודדים עם כ- 65 חולי קורונה בשלוש מחלקות מלאות וגם היחידה לטיפול נמרץ מלאה עד הקצה  עם 20 חולים קשים ו- 2 חולים במצב קריטי המחוברים למכשיר האקמו. זאת תקופה קשה המותחת את יכולות בית החולים והצוותים המסורים שלו עד לקצה ומעבר, ועל כך כולנו מודים להם על העבודה הקשה תוך מסירות אין קץ".

עוד ציין ד"ר גולדברג כי "חובה עלינו להמשיך ולשמור על מסיכה, ריחוק והיגיינה, על פי כללי משרד הבריאות בכדי שכולנו ננצח את נגיף הקורונה בהקדם האפשרי ונוכל לחזור לשגרה".

 

 

בתמונות:
ד"ר גולדברג מתחסן
ד"ר בני ברנפלד מתחסן
ורד כהן מנהלת הסיעוד במחלקת יולדות מתחסנת
קרדיט צילום – צילום אלי דדון  

* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!