כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 19.07.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מועדון רוטרי "הוד הכרמל" תורמים למרכז רפואי כרמל

משלחת חברי הנהלת מועדון רוטרי "הוד הכרמל" הגיעה להנהלת בית החולים כרמל כדי להעניק תרומה לבית החולים, כאות הערכה על מאמצי צוותי הרפואה של בית החולים בתקופת הקורונה.

ד"ר גולדברג הנהלת כרמל ונציגי רוטרי עם התרומה. צילום - אלי דדון

רוטרי תורם לכרמל

את התרומה בשם כל חברי מועדון רוטרי העניק למנהל בית חולים כרמל נשיא המועדון מר חיים גרשון.

"אני מבקש להעביר את הערכת חברי מועדון רוטרי "הוד הכרמל"  לכל עובדיו המסורים של בית החולים כרמל על העבודה הקשה בתקופת הקורונה, תקופה שלצערנו שעדיין לא נגמרה". אמר מר גרשון. "כולנו מלאי הערכה על הנתינה ללא גבולות של כל הצוותים הרפואיים, הרופאים האחיות עובדי המעבדה וכל אנשי הצוות שעבדו לילות כימים מתוך אהבת אדם אמיתית ודאגה כנה לבריאותם של כל תושבי חיפה והצפון".

מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לנשיא רוטרי מר גרשון על התרומה ואמר, "זכינו כמערכת בריאות להיחשף להתגייסות הציבורית עם הוקרה רבה לצוותים הרפואיים. קיבלנו המון חום והמון אהבה מעסקים וחברות רבות שהרגישו צורך להגיד לצוותים שלנו בכרמל תודה, וכולנו מודים לכם על כל ההערכה והתמיכה".

ד"ר גולדברג סקר בפני הנהלת רוטרי את היערכות בית החולים כרמל לקראת נגיף הקורונה על הצוותים ומחלקות ההתפרצות המוכנות לכל תרחיש בכל רגע.

ד"ר אבי גולדברג ומר' חיים גרשון. צילום - אלי דדון

רוֹטָרִי ישראל הוא חלק מארגון רוטרי הבינלאומי. המוגדר כארגון "א-פוליטי, של אנשי עסקים ומקצוע, פעילים ויזמים חברתיים הפועלים בקהילה". הארגון העולמי נוסד בארצות הברית בשנת 1905 וכיום מונה כ-1,200,000 חברי מועדון, המכונים "רוטריונים", מקרב 32,000 מועדונים ב־200 מדינות שונות. בישראל כ-60 מועדוני רוטרי הפזורים בעשרות ישובים בכל הארץ ומועדון רוטרי "הוד הכרמל" מונה עשרות חברים פעילים ומחוברים לקהילה.

מועדון רוטרי "הוד הכרמל" חוגג כמעט 30 שנות פעילות ענפה ותרומה לקהילה ובערב הגאלה השנתי גייס נשיא המועדון חיים גרשון יחד עם כל חברי המועדון יותר מ- 100 אלף ₪ תרומות. ברוטרי 100% מכספי התרומות חוזרים לקהילה וכל הארגון כולו מבוסס על 100% התנדבות.

הכספים שנאספו שימשו את רוטרי לאימוץ מעל 150 דרי רחוב דרך עיריית חיפה ומחלקת הרווחה וחלקם נתרם לטובת בתי החולים בהם בית החולים כרמל. יחד עם נשיא המועדון מר גרשון הגיעו לאירוע בכרמל חברי הנהלת רוטרי, דני קרן מזכיר המועדון, מיכה וגמן יו"ר אפיק קהילה, דוד אפק הנשיא המיועד הבא של רוטרי הוד הכרמל, ויונה מזור חבר המועדון והמזכיר הארצי של מועדון רוטרי בישראל.

 

 

בתמונות – ד"ר גולדברג הנהלת כרמל ונציגי רוטרי עם התרומה
קרדיט – צילום אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש 

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית