כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.03.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

עשרות חניכי הפנימיה הצבאית הגיעו עם משלוחי מנות למחלקת ילדים

עשרות חניכי הפנימיה הצבאית לפיקוד בחיפה כשהם לבושים במדים ועם ידיים עמוסות במשלוחי מנות וממתקים הקיפו את מחלקת הילדים של ביה"ח כרמל

חניכי הפנמצ בכרמל

פורים בכרמל

עשרות חניכי הפנימיה הצבאית לפיקוד בחיפה כשהם לבושים במדים ועם ידיים עמוסות במשלוחי מנות וממתקים הקיפו את מחלקת הילדים של ביה"ח כרמל.
חניכי הפנמ"צ בפיקודו של אופיר בודגזד מפלוגת דורי הגיעו לרגל חג הפורים לשמח את הילדים המאושפזים במחלקה כשהם מלאים בחיוכים והפתעות מתוקות. " היה מאוד מעניין לפגוש ילדים חדשים עם סיפורים שונים, מהילד בעל הפציעה הקטנה , ועד הילד שעבר ניתוח קשה ולשמוע את סיפורם האישי של כל אחד ואחת מהם, סיפר אופיר. בסופו של דבר צוות החניכים הרגיש תחושה של נתינה משמעותית ומספקת לאחר המפגש עם הילדים החולים, בגלל האווירה החיובית והמהנה לתת עזרה לחולים ולראות אותם מעלים חיוך למרות מצבם ".
חניכי הפנמ"צ הצטרפו לשורה ארוכה של תורמים וגופים שבאו לשמח את מחלקת ילדים בפרט ואת שאר מחלקות ביה"ח כרמל בכלל
הגיעו לשמח: נציגי חברת מקס סטוק מטירת הכרמל, מתנדבי קהילת אשחר, הנהלת בנק לאומי. סטודנטים מהפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה מהטכניון, ארגון הקופים הירוקים, תלמידי הריאלי עם משחקי מדע ורובוטיקה, תלמידי תיכון נשר שכבה י"א ועוד קבוצות חברות ומתנדבים רבים.
מי שריכזה וטיפלה בהצלחה רבה בעשרות התורמים והמתנדבים היא שירלי נס מזכירת מנהל מחלקת הילדים בכרמל פרופ' גיורא פילר.
"זה מחמם את הלב לראות את עשרות המתנדבים באים בלב שמח ועם רצון עז כשהמטרה שלהם היא רק להביא אושר לילדים" אמרה שירלי.
ארגון חב"ד כרמל- חיפה בהובלתם של הרב מנחם וחנה דרייפוס יזם גם הוא לרגל חג הפורים ויום האישה פעילות מיוחדת בתרומה . הם אספו עשרות נשים מאושפזות לאולם הכנסים בביה"ח . ושם נהנו הנשים מכיבוד עשיר והסטנדאפיסטית המצחיקה מיכל לויטין שגרמה לקהל הנשים לצחוק ולמחיאות כפיים סוערות. הנשים שיכלו קמו ורקדו שרו שירי פורים והאווירה היתה שמחה חגיגית ומשוחררת. טליה ממחלקת הריון בסיכון בכרמל שהשתתפה בחגיגת השמחה אמרה" אני מאושפזת מזה כשבועיים וכנראה שאשאר כאן עד הלידה, הזמן לצערי עובר לאט, אבל היום צחקתי כל כך הרבה ונהניתי מאוד תודה לצוות ביה"ח למארגנים מחב"ד ולכל מי שבא לעזור ולשמח אותנו זה נתן לנו פסק זמן של קצת אושר ושמחת חג". בסיום האירוע קיבלה כל אישה שי קטן ומשלוח מנות אישי


בצילום – חניכי הפנמ"צ בכרמל – צילום ביה"ח כרמל​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!