כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 25.06.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר איתן אוריאל מנהל המחלקה הנוירולוגית בכרמל התמנה כפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון

מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר אוריאל על המינוי ואמר כי זהו בהחלט מינוי ראוי ומכובד וכי הוא מצטרף לשורה ארוכה של רופאים בכירים בכרמל בעלי מינויים מכובדים בפקולטה לרפואה.

בצילום – ד"ר איתן אוריאל – צילום אלי דדון

מינוי בראש טוב

ד"ר איתן אוריאל התמנה למנהל המחלקה הנוירולוגית בכרמל בסוף שנת 2016 הוא בוגר בית ספר לרפואה בבאר שבע התמחה במחלקה נוירולוגית במרכז רפואי תל אביב ועשה פוסט דוקטורט בנוירולוגיה וסקולרית בבית החולים הכללי במסצ'וסטס ובבית ספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד. עד היום פרסם ד"ר אוריאל עשרות פרסומים מדעיים בעיתונים מובילים ספרות העולמית והוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ בתחום האבחון והטיפול בשבץ ובעיקר מחלת כלי דם קטנים במוח ואנגיופתיה של עמילואיד, מחלה המהווה את הגורם השני בשכיחותו לדמם תוך מוחי במבוגרים בעולם וכן גורם המרכזי לירידה קוגניטיבית, נפילות, דכאון והפרעות תפקודיות בגיל המבוגר.

המחלקה הנוירולוגית של בית החולים כרמל בניהולו של ד"ר אוריאל מספקת מגוון רחב של טיפולים ואבחונים מתקדמים בכל תחומי הנוירולוגיה ביניהם: היחידה לטרשת נפוצה, מרפאה ייחודית לאבחון וטיפול בכאבי ראש, מרפאת פרקינסון והפרעות בתנועה, מרפאה למחלות נוירומוסקולריות, מכון EMG ומכון EEG.
המחלקה מסונפת לפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. ועוסקת בהוראת הנוירולוגיה לסטודנטים אמריקאים וישראלים בשנים הקליניות, בהוראת מבוא לנוירולוגיה, לסטודנטים בשנים הפרה קליניות, ובהוראה לסטודנטים ומתמחים במחלקות הפנימיות של בית החולים.

ד"ר אוריאל הודה לפקולטה ולדיקן על קבלת התואר ואמר כי "אני מאמין בקשר ובחיבור ההדוק בין רפואה למחקר ואקדמיה. אנו בכרמל משקיעים משאבים רבים במחלקה בחינוך סטודנטים ומתמחים ובהפנייתם למחקר. ונמשיך לעשות הכל כדי להעניק למטופלי המחלקה את השירות והטיפול הטובים ביותר".
 

 

בצילום – ד"ר איתן אוריאל – צילום אלי דדון
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית