כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 07.05.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יום גיבוש לגמלאי בית חולים כרמל בגולן

גמלאי כרמל התאספו לטיול מהנה בכנרת ובגולן. הם התחילו באתר "מגדלא" בו התגלו בשנים האחרונות שרידי בית כנסת מפואר עם אבן מפוסלת של מנורת בית המקדש. משם דלגו לכנסיית "כיפה אדומה" מהכנסיות העתיקות בארץ ועצרו לשתיית מים במקורות מפעל מי עדן במעיינות סילוקיה.

גימלאי בית חולים כרמל ביום גיבוש בגולן

גמלאי כרמל

גמלאי בית החולים כרמל מקפידים על קשר הדוק עם בית החולים וגם על גיבוש פנימי מחזק ומגבש. כחלק מפעולות וועד הגמלאים של כרמל הם יוצרים מפגשים קבוצתיים מהנים, מגישים סיוע והכוונה לעובדים הפורשים וגם יוצאים לטיולים משותפים ברחבי הארץ.

הפעם לקראת האביב התאספו גמלאי כרמל בהובלת חברת הוועד חיה שבתאי לטיול מהנה בכנרת ובגולן. הם התחילו באתר "מגדלא" בו התגלו בשנים האחרונות שרידי בית כנסת מפואר עם אבן מפוסלת של מנורת בית המקדש. משם דלגו לכנסיית "כיפה אדומה" מהכנסיות העתיקות בארץ ועצרו לשתיית מים במקורות מפעל מי עדן במעיינות סילוקיה.

גמלאי כרמל דילגו לעמק הבכה שם התנהל אחד הקרבות המרכזיים במלחמת יום כיפור וסיימו בטיול מהנה ורטוב במפל הבניאס.

"זה היה יום טיול מהנה ומגבש במיוחד ואנחנו מאוד שמחים ונהנים להשתתף בפעילות וועד הגמלאים שלנו" סיפר משה גמלאי בית החולים. את וועד גימלאי כרמל מובילות אולגה גרינברג יו"ר הוועד עם חברות הוועד חיה שבתאי פטרה זאבי וסילבי פירטל. לפני כל טיול ואירוע יושבות חברות הוועד עם מדרכי הטיול ומקפידות לבנות את הטיול והמסלול המתאים והמהנה ביותר עבור הקבוצה. "אנו משתדלים לצאת לטיול כמעט מידי חודש, מעדכנת חברת הוועד חיה שבתאי. הטיול הקרוב הבא הינו לירושלים ולבית הנשיא וישנה השתתפות פעילה וגדולה של כל הגמלאים. בית החולים כרמל היה ונשאר הבית של רבים מאתנו ואנחנו שמחים להתגבש וליהנות יחד" סכמה חיה שבתאי מוועד גמלאי כרמל.בצילום – גמלאי כרמל בטיול בגולן – צילום בית החולים כרמל
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית