כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 21.07.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ד"ר ברנפלד וודבורקין כינסו ערב של אקדמיה וטעם טוב באורטופדיה כרמל

זאת כבר מסורת במחלקה האורתופדית בביה"ח כרמל לשלב לימודים, תוכן וגיבוש חברתי. בחלק הראשון קיים ד"ר ברנפלד דיון מדעי ועדכן את הצוות על חידושים בתחום משככי הכאבים לאחר טיפול ניתוחי.

כנס אקדמיה אורטופדיה כרמל

זאת כבר מסורת במחלקה האורתופדית בביה"ח כרמל לשלב לימודים, תוכן וגיבוש חברתי.

מנהל המחלקה ד"ר בני ברנפלד בעזרתו של אלכסיי דבורקין מנהל הסיעוד המחלקתי כינסו את כל צוות המחלקה לערב של אקדמיה וטעם טוב.

בחלק הראשון קיים ד"ר ברנפלד דיון מדעי ועדכן את הצוות על חידושים בתחום משככי הכאבים לאחר טיפול ניתוחי. " כמחלקה מנתחת שבה כמות הניתוחים נמצאת כל הזמן בעליה, אנו נותנים משקל מרכזי להקלת מהירה של כאב למנותחים שלנו, הסביר ד"ר ברנפלד. כיום עומד לרשותנו במחלקה בכרמל ארסנל גדול ומורחב של אמצעי שיכוך והרגעת כאב, ונדרש ידע רב ומקצועיות בהתאמתם למטופלים השונים בצורה הנכונה כדי להקל לחולים ולמנותחים על הכאב ".

לאחר הדיון המדעי ברך ד"ר ברנפלד את אנשי הצוות החדשים והוותיקים ויחד עם מנהל הסיעוד אלכסיי התקיימה הערכה על טיב שיתוף הפעולה בין צוותי הסיעוד והרפואה במחלקה מתוך כוונה להדק אותו ולשפר אותו לטובת המטופלים.

בתום הלימודים והדיונים ישבו כל צוות המחלקה לארוחת ערב נעימה במסעדה חיפאית איטלקית נהנו מפסטות ברטבים מיוחדים והעבירו חוויות אישיות וסיפורי הווי מהמחלקה.

" זה היה שילוב מוצלח של גיבוש חברתי ולמידה רלוונטית לצוות המחלקה, אמר אלכסיי דבורקין

אני שמח שכולם נהנו ויצאו מרוצים ואנו כצוות הניהול במחלקה נמשיך להפיק ערבים מוצלחים כאלה לטובת שיפור השירות והעצמת יחסי העבודה ביננו ".

 

בצילום – ד"ר ברנפלד וצוות המחלקה האורתופדית של ביה"ח כרמל – צילום אלבום מחלקתי

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!