כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 13.09.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מברכים בכרמל לרגל חגי תשרי והשנה החדשה

לרגל חגי תשרי והשנה החדשה שבפתח התכנסו ברחבת אודיטוריום בית החולים כרמל צוות בית החולים והנהלת בית החולים להרמת כוסית וברכות לשנה החדשה.

מרימים כוס לשנה טובה בכרמל – צילום אלי דדון

שנה טובה מכרמל

כיבדו בנוכחותם את האירוע מנהל המרחב של הכללית אלי כהן חברי הנהלת המרחב נציגי הוועדים של רפאל חברת חשמל ועוד אורחים ומברכים רבים. מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את המתכנסים אמר "אנחנו מתחילים להרגיש את השינוי של השנה החדשה באוויר, לכולנו יש משפחה אישית שחובה עלינו לחבק ולאהוב אבל יש לנו גם את משפחת כרמל משפחה חזקה שכולנו גאים בא ומחוברים אליה. אני מקבל במהלך השנה עשרות ומאות מכתבי תודה מרגשים ממטופלים ובני משפחותיהם וזה תמיד מחמם לי את הלב לראות את ההערכה שצוות בית החולים מקבל. ד"ר גולדברג דיבר על הצלחת פרויקט המלחמה בזיהומים וציין את ההירתמות של כלל המנהלים והעובדים להצלחת מניעת הזיהומים. רצף הטיפול בשיתוף המחוז עובד בצורה יוצאת דופן ומהווה גאווה ומוקד להצלחה לכולנו אמר ד"ר גולדברג. "אני שואב המון כוח מהמפגשים אתכם יש כאן צוות עובדים מסור ומחויב שנותן מעל ומעבר. אני רוצה לאחל לכולנו עובדים וצוות יקר שנה טובה שנת בריאות והנאה שנה של אחדות וקירוב לבבות".

מנהל המרחב של הכללית אלי כהן ברך גם הוא את עובדי כרמל ואמר, "אני מאוד שמח להיות כאן וכולנו גאים בהישגים שלכם כבית החולים הצפוני והמוצלח של הכללית. אתם מובילים בסקרי שביעות רצון, אתם מובילים בשימוש מושכל בציוד הרפואי, וגם בלידות רשמתם בכרמל עליה למספרים שעד היום לא הכרנו ומגיע לכם את כל הכבוד. אם שותפים כמוכם אנחנו בטוח נגיע רחוק ונמשיך יחד לטובת כל מבוטחי הכללית ומטופלי כרמל, אשרי תושבי חיפה שהתברכו בכם ובנו ברך מנהל המרחב אלי כהן, אני מאחל לכולנו שנה חדשה עם המון כוחות מחודשים".

רב בית החולים הרב מאיר אינדיק ברך גם הוא את העובדים בשנה של בריאות שלמה שנה של דאגה לזולת שנה של קירוב לבבות ונתינה.

יו"ר ועד העובדים פנינה וולף ברכה גם היא את העובדים בשנה של תקוות חדשות והצלחות רבות. יו"ר הוועד התייחסה בדבריה לתקיפת האח בחדר המיון בכרמל ואמרה "חובה עלינו להגביר את הסבלנות והסובלנות ביננו, צריך להנמיך את האלימות הרצון של כולנו הוא להגיע לעבודה בבטחה ולחזור הביתה בבטחה. תרבו אהבה וקבלו אהבה שנה טובה לכל עובדי כרמל". העובדים והצוותים הרימו כוסות של יין וטבלו תפוח בדבש לעוד שנה מתוקה ומוצלחת בבית החולים כרמל.בצילומים – מרימים כוס לשנה טובה בכרמל – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית