כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.01.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

סבב מינויים של מנהלי שירות חדשים בבית החולים כרמל

מנהלי שירות הינם רופאים בעלי דרגה בכירה מעבר לרופא מומחה המרכזים את התחום המקצועי רפואי בביה"ח.

מנהלי השירות החדשים בכרמל דר' מיכל שטיינברג, דר' לזרוביץ הוריה, דר' אליאס עאוני ודר' בריזגלין נדיה

מנהלי שירות חדשים בכרמל

דר' מיכל שטיינברג מונתה למנהלת שרות ברונכיאקטזיות ו- CF במבוגרים. דר' לזרוביץ הוריה, מונה למנהל שירות הרדמה אמבולטורית. דר' אליאס עאוני מונה למנהל שירות רפואה דחופה מהלכים ודר' בריזגלין נדיה מונתה למנהלת השירות הרדיולוגי לבדיקות מונחות דימות. מנהלי שירות הינם רופאים בעלי דרגה בכירה מעבר לרופא מומחה המרכזים את התחום המקצועי רפואי בביה"ח.

בטכס הענקת המינויים החדשים בהנהלת כרמל אמר מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג כי "אני מאוד שמח על המינויים, יש לנו בית חולים מצוין שבנוי מאנשים מצוינים. מתוך רשימה ארוכה של מועמדים אתם האנשים הנכונים והראויים להיבחר".

פרופ' יוחאי אדיר מנהל מכון הריאות בכרמל אמר על בחירתה של ד"ר שטיינברג כי "מיכל התמחתה בכרמל ולקחה את תחום הברונכוטזאיות ו CF מבוגרים קדימה. מיכל סופר מוכשרת ומסורה לחולים שלה היא מתקדמת גם בתחום האקדמי וגם בתחום הקליני ומביאה הרבה כבוד למחלקה וכולנו גאים בה".

בנוסף לתפקידה כמנהלת השירות במכון הריאות תהיה ד"ר שטיינברג אחראית גם על הסטז'רים בבית החולים . פרופ' נתן פלד מנהל מכון הדימות בכרמל אמר על בחירתה של ד"ר נאדיה כמנהלת השירות לבדיקות מונחות דימות כי "נאדיה תמיד נותנת מעל ומעבר. היא מהאנשים שמבקשים מעט ונותנים הרבה, היא רופאה מעולה שלקחה על עצמה את תחום הביופסיות תחת שיקוף היא מדהימה ואנו שמחים וגאים בה מאוד".

ד"ר סלים חלבי מנהל מלר"ד בכרמל אמר כי העבודה במרכז לרפואה דחופה היא כמו עבודה בשדה קרב. "צריך לרצות את כולם ומי שבולט אצלנו הוא ד"ר אליאס. הוא מכוון למטופלים נעים הליכות ונעים לצוות. ד"ר אליאס מוכשר מאוד ומגיע לו את תפקיד מנהל השירות בכבוד".

ד"ר לזרוביץ הינו רופא מרדים במחלקת ההרדמה והוא יהיה אחראי על תחום ההרדמות האמבולטוריות בקהילה.

מנהל מחלקת ההרדמה בכרמל ד"ר זאב גולדיק ציין כי  ד"ר לזרוביץ יהיה אחראי על ההרדמה בקהילה במרפאות זבולון ולין של הכללית וכי הוא הזרוע שלנו בשטח. "ד"ר לזרוביץ הוא הרופא האידאלי במחלקה הוא תמיד אומר כן ולא אומר לא. הוא מתמצא בכל תחומי ההרדמה וטיפול נמרץ ובעיקר במקומות מחוץ לחדרי ניתוח ד"ר לזרוביץ הרים את הכפפה ומגיע לו המינוי בזכות".

ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל ביה"ח אמר לבעלי המינויים החדשים ,"אתם מעמודי התווך של כרמל ואתם מחזיקים את הדברים החשובים והמרכזיים של בית החולים, אתם רופאים הכי טובים ועל כתפכם מוטלת אחריות מאוד כבדה ומשמעותית אנחנו סומכים עליכם ומברכים אתכם להצלחה רבה". המנהלים החדשים הרימו כוסית לחיים עם הנהלת ביה"ח התכבדו בתעודות המינוי החדשות.

 

בצילום – מנהלי השירות החדשים בכרמל – צילום אלי דדון
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית