כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 31.08.2020

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

מינוי מנהלי סיעוד בכרמל

שני מנהלי סיעוד חדשים נכסו החודש לתפקידם: האחות לנה וינשטיין נבחרה כמנהלת הסיעוד של המחלקה הכירורגית ב' והאח מחמוד עבד אל מועטי נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים.

מנהלת הסיעוד אהובה טל עם מנהלי הסיעוד החדשים. צילום - אלי דדון

 סיעוד מתחדש בכרמל

חטיבת הסיעוד במרכז הרפואי כרמל מקבוצת הכללית לא מפסיקה להתחדש ולהתקדם קדימה. שני מנהלי סיעוד חדשים ורעננים נכסו החודש לתפקידם. האחות לנה וינשטיין נבחרה כמנהלת הסיעוד של המחלקה הכירורגית ב' והאח מחמוד עבד אל מועטי נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים.

אהובה טל מנהלת הסיעוד של מרכז רפואי כרמל ברכה את מנהלי הסיעוד החדשים עם כניסתם לתפקיד המאתגר ואמרה, "אנחנו בסיעוד לא שוקטים על שמרים וממשכים כל הזמן לצמוח להתחדש ולהתקדם. האחות לנה והאח מחמוד הם אנשי צוות מנוסים מאוד ובעלי ניסיון מוצלח של עשרות שנים בסיעוד בכרמל. אני מאמינה בהם ומאמינה שהם יצעידו את המחלקות החדשות שבניהולן להישגים וגבהים חדשים כמו שאנו רגילים בסיעוד בכרמל".

לנה וינשטיין, מנהלת סיעוד מבחלקה כירורגית ב'

האחות לנה וינשטיין שנבחרה כמנהלת הסיעוד במחלקה הכירורגית ב', הגיעה לפני 23 למחלקה הכירורגית ב' בכרמל ומאז ועד היום היא עובדת באותה המחלקה. היא מכירה הכי טוב ומקרוב את כל אנשי הצוות ואת המחלקה לעומק והבחירה בה כמנהלת הסיעוד סוגרת עבורה מעגל במחלקה בה היא התחילה ושהיא כל כך אוהבת.

"אני מאמינה שלאחות יש תפקיד מרכזי וחשוב בניהול המחלקה ואני רוצה להוביל את המחלקה שלי להישגים מצוינים, אומרת לנה. "אני רוצה לחולל את השינוי במחלקה ולהוות דוגמא לצוות. אני מאמינה שהטיפול הוא לא רק קליני אלה הוא כולל את המטופל משפחתו עם תקשורת ויחס אישי מיוחד ואנושי למטופל".
לנה בוגרת תואר ראשון ותואר שני עם הסמכה לסיעוד מאוניברסיטת חיפה, מדריכה קלינית במחלקה, מנחה קלינית במיומנויות תקשורת, בוגרת קורס על בסיסי אונקולוגיה, קורס הכשרת מדריכים קליניים – אשפוז והובילה פרויקטים אישיים רבים כמו פרויקט הצגה עצמית ושיתוף מטופל בתוכנית טיפול שהוצג בכינוס הכירורגי. לנה השתתפה בפרויקט "מצוינות" של כרמל ובפרויקטים נוספים.
לנה בת 46 תושבת חיפה, נשואה ואימא גאה ל- 3 בנות.

מחמוד עבד אל מועטי, מנהל סיעוד צינתורים לב

כבר 30 שנה שמחמוד עבד אל מועטי מכיר כל פינה במערך הקרדיולוגי של כרמל והוא חלק מהלב הפועם של הקרדיולוגיה בבית החולים. מחמוד נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים של בית החולים. מחמוד בוגר תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה. הוא בוגר קורס טיפול נמרץ, קורס בטיחות המטופל וניהול סיכונים, קורס ייחודי באקמו והוא גם בוחן בבחינות הממשלתיות לטיפול נמרץ ואי ספיקת לב במרכז מסר שבת השומר.

"אני מביא איתי ניסיון של 30 שנה במערך הקרדיולוגי ואתן את כל הלב שלי להצלחת התפקיד החדש" אומר מחמוד. "יחידת הצנתורים היא יחידה מעולה ואני רוצה להמשיך ולהוביל אותה למצוינות אני מאמין בצוות ובעבדות צוות מדובר אצלנו ביחידה בצוות עם ניסיון רב ותוצאות מרשימות במיוחד. המטרה שלי היא שהחולה ומשפחתו יעברו בכל תחנות מהקבלה דרך הצנתור ועד השחרור ויקבלו שירות מעולה אנושי ומקצועי.
אני מאמין בצוות לומד מתעדכן ומחויב לנהלים ולקודים המקצועיים, אני דוחף את הצוות ללימודים מתקדמים למחקר ואקדמיה כדי שנישאר ונהיה צוות מוביל ומקצועי".
מחמוד בן 61 תושב חיפה, נשוי ואב ל- 3 בנים.

 

בתמונות:
אהובה טל עם מנהלי הסיעוד החדשים
מחמוד ולנה מנהלי הסיעוד החדשים בכרמל
קרדיט צילום - אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית