כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 27.01.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ועד עובדים חדש נבחר בבית חולים כרמל

אירנה ברייב אחות במחלקה הקרדיולוגית בבית החולים כרמל היא יו"ר ועד העובדים החדש שנבחר החודש בכרמל. ליו"ר אירנה מצטרפים עוד 14 חברי וועד חדשים שנבחרו מ- 6 סקטורים שבבית החולים ויחד הם מהווים את הוועד החדש של עובדי בית החולים כרמל.

אירנה ברייב היו"ר החדש וחברי הוועד החדשים של כרמל – צילום אלי דדון

ועד חדש בכרמל

"אני רואה לנגד עיניי את הצורך להסביר לשמור ולשפר את זכויות ציבור העובדים בביה"ח שלנו, אומרת אירנה. אני מתכוונת לנצל את הניסיון הידע והיכולות שרכשתי במהלך השנים בבית החולים ומחוצה לו, ועל כן אפעל ללא לאות אתרום ואעשה כמיטב יכולתי לרווחת העובדים וקידום האינטרסים שלהם".

אירנה בת 47 נשואה ואימא גאה ל- 2 ילדים עלתה לישראל כאחות בשנת 96 והתקבלה מיד לעבודה בבית חולים כרמל. אירנה עבדה במחלקה האורתופדית מתוכם שנתיים כראש צוות פלסטיקה ומזה 13 שנה היא אחות ומדריכה קלינית במחלקה הקרדיולוגית.

אירנה ברייב. צילום - אלי דדון

"מקור השם אירנה הוא בשפה היוונית ופירושו שלום. אני באה לשרת את כולם מתוך אהבה ושלום ודאגה לעובדים, מסבירה אירנה. "אני הולכת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הנהלת בית החולים לטובת ולמען העובדים. אני מאמינה שאנחנו ביחד נצליח לחזק את מעמדו של העובד בתוך בית החולים. תוך שמירה על כל זכויותיו. אני בטוחה ושמחה לראות כי נבחרה קבוצה מוצלחת ונבחרת של חברי וועד, אנשים איכותיים קבוצה הטרוגנית המכילה מגוון רחב של נציגים מכל הסקטורים, ואני מאמינה שכל אחד ואחד רוצה לתת מכל הלב וכולנו נפשיל שרוולים ונלך ביחד קדימה לטובת העובדים".

לאירנה מצטרפים חברי הוועד החדשים. מסקטור הסיעוד: מוזר ענת, רוגינסקי ריטה, אבו זלף איברהים, זהר ואסים, טל ורדי, ופילשטינסקי רומן. מסקטור המנהל: סולימן מרה. מסקטור כוחות עזר: קוזלי ראזי. מהסקטור הפרא רפואי: אבירם סיגל, ז'ק לאה. ומסקטור המעבדות: חדר בדארנה. זלאטקין יגאל נבחר לממלא מקום יו"ר הועד וסגן. אזרחי מאיה נבחרה לסגנית מטעם המנהל. ומוסא חוסין נבחר לסגן מטעם המשק והלוגיסטיקה.

בבחירות לוועד עובדי כרמל שנערכו בפיקוח וליווי של ההסתדרות במרחב חיפה  השתתפו והצביעו כ- 800 עובדים מכל הסקטורים ואירנה קיבלה את כמות הקולות הגדולה ביותר 193 קולות. בהצבעה פנימית של חברי הוועד החדש נבחרה אירנה כיושב ראש פה אחד.

בוועד החדש יכהנו מספר וועדות לטובת העובדים בהם, וועדת רווחה, ועדת כספים, ועדת בטיחות, ועדת חניה ועוד. אירנה וכל חברי הוועד החדשים מודים ליו"ר היוצאת פנינה וולף על תרומתה רבת השנים והעשייה על המסירות והעבודה הקשה למען העובדים ושמירה על זכויותיהם.

 

 

בצילום – אירנה ברייב היו"ר החדש וחברי הוועד החדשים של כרמל
צילום - אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית