כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.12.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ספורטאי כרמל בספורטיאדה

8 מדליות זהב אישיות וגביע אישי של שחיין מצטיין זהו יבול השיא שהביא איתו לבית החולים כרמל ד"ר נדב כהן הזוכה הגדול של כרמל בספורטיאדה.

ספורטאי כרמל באירוע ההוקרה לכבודם

הזהב של כרמל

 ד"ר נדב כהן מתמחה שנה שניה בגניקולוגיה במחלקת נשים רק בן 31 וכבר הוא ממלא את ארון הגביעים של בית החולים כרמל בגביעים מוזהבים ומדליות נוצצות.

ד"ר כהן קטף את המקומות הראשונים במשחה החתירה המעורב ושליחים בתחרות הספורטיאדה באילת, כשהוא מתמודד מול שחיינים חזקים במיוחד מהחברות הגדולות במשק כמו התעשייה האווירית, חברת חשמל סלקום פלאפון.

בטקס הוקרה שנערך בכרמל לכלל ספורטאי בבית החולים שחזרו מתחרויות הספורטיאדה העניק מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג יחד עם נציגי ההנהלה והוועדים תעודות וגביעי הוקרה לספורטאים.

ד"ר נדב כהן והמדליות

"כבית חולים כושר ובריאות הם מהדברים החשובים לנו, ואתם כספורטאים וכנציגי הספורט של ביה"ח בהחלט מייצגים אותנו בכבוד ומביאים לבית החולים הערכה  והוקרה רבה. בשמי בשם ההנהלה ובשם כלל עובדי כרמל תודה לכם על ההישגים היפים שהבאתם לנו. כולנו תקווה שתמשיכו ותתמידו בהישגכם הברוכים" ברך את הזוכים ד"ר גולדברג.

בנוסף לד"ר כהן גם ד"ר איליה שניידר ממחלקת הרדמה הביא עוד 4 מדליות בתחרויות השחייה.

קבוצת הכדורשת בנות החדשה של כרמל רק התחילה את משחקיה בספורטיאדה האחרונה וכבר הביאה מגן קבוצה מצטיינת וגביע מוזהב למקום השלישי בתחרות.  בקבוצת הכדורשת של כרמל משתתפות ומשחקות דבורה ישראלי, נסרין דאוד, אתי גיגי, מורן אלון, ד"ר קרן לביא-נבו, ילנה עובד, לירן דהאן בסטקר, סבטלנה סטצ'וק, וילנה גילר.

שחקני השחמט המובילים של כרמל בוריס שבודש מרפואת הקהילה קטף 2 גביעי זהב ומקום ראשון, ורומן פילטשינסקי הביא עוד 2 גביעי שחמט מכובדים.

בתחרות ירי קליעה למטרה זכה ד"ר דמיטרי ירמנקו במקום מכובד, ובקבוצת האופניים השתתף אלכסנדר חיימוביץ.
לאירוע ההוקרה הגיעה גם קבוצת הכדורסל בנים של כרמל עם ד"ר אור שבתאי, בני חדד, ד"ר קובי דיקשטיין, וד"ר ערן שגב. עוד הגיעו נציגי ומשתתפי קבוצת הבאולינג הותיקה והמצליחה של כרמל, וחברי קבוצת הקט רגל החדשה שהתגבשה לאחרונה ומתכוונת לכבוש את שערי הספורט בליגה למקומות עבודה.

מי שמרכזת ומלווה את כל ספורטאי כרמל בכישרון רב חוה גולדנברג ברכה באירוע ההוקרה גם היא את הספורטאים ואמרה, "מה מלבד יכולתם של שחקניות ושחקנים יוצרים קבוצות ספורט מצטיינות? הלכידות – כמו משפחה. קבוצות העומדות בכבוד בטבילת האש של עולם התחרויות, משקיעים, מתאמנים ומצליחים להגיע להישגים מרשימים. הערכיות, הענווה והעזרה לזולת -  זה מה שעושה את קבוצות מרכז רפואי כרמל לקבוצות איכותיות, רציניות ומגובשות שכולנו גאים בהם".

 

 

בתמונות –  ד"ר נדב כהן והמדליות
                ספורטאי כרמל באירוע ההוקרה לכבודם
צילומים – אלי דדון 
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית