כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 03.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יום גיבוש לצוות לוגיסטיקה בירושלים

הצוות הלוגיסטי סייר במרכז הלוגיסטי הגדול ביותר של הכללית בשוהם - מרלוג, המשיך לאולפנים החדשים של חדשות ערוץ 2 בנווה אילן וקינח בארוחת צהריים מפנקת במסעדה "רוזה" בירושלים. "היום תרם לאווירה ורוח עבודה והמוטיבציה של כולם" אמר עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי.

יום גיבוש לוגיסטיקה

לוגיסטיקה בראש

המערך הלוגיסטי של כרמל מי שמחזיק את כל תפעול בית החולים כרמל על הכתפיים החל מצוות האספקה הסטרילית צוות המטבח צוותי השינוע והמחסנים ועוד עובדים רבים יצא ליום לימוד וגיבוש מעניין במיוחד באזור ירושלים. הם התחילו את היום בסיור לימודי מרתק במרלוג – המרכז הלוגיסטי המרכזי והגדול ביותר של הכללית בשוהם. שם הם התוודעו לשיטות המתקדמות בעולם בתחום ניהול מחסנים ממוחשב וראו וחשו מקרוב כיצד הרובוטיקה והקידמה מסייעים להזיז את הכל מהר מדויק וטוב יותר.

במרלוג שוהם של הכללית מוציאים סחורה ב - 400 מיליון ש"ח בחודש, מטפלים ב - 4,880 סוגי תרופות וציוד רפואי. אחראים על 99 מיליון שורות מרשמי תרופות בשנה והרשימה עוד ארוכה ומרשימה. מי שארחו והסבירו על המרלוג המורכב והמיוחד היו אלי ברושי מנהל המרלוג ואביהו צנעני.

לאחר שלמדו והשכילו עברו צוותי הלוגיסטיקה של כרמל לאולפנים החדשים של חדשות ערוץ 2 בנווה אילן. שם הם ראו מקרוב ונגעו במגישי החדשות וראו מלפני ומאחורי הקלעים כיצד מפיקים את מהדורת החדשות עם אחוזי הרייטינג הכי גבוהים בישראל.

כדי לחוש מקרוב כיצד זה להיות מגישי חדשות נקראו לדגל דוב סימון אחראי צוות השינוע ואוריאנה ממונת הבקרה הלוגיסטית שישבו לפני המצלמות וקריינו את מהדורת החדשות של אותו הבוקר, זה היה מלהיב ומרתק.

בתום הסיור המרתק באולפני החדשות עברו כולם לארוחת צהריים טעימה במסעדה "רוזה"... הצוות קינח במנות אחרונות מפנקות במיוחד ועלה על האוטובוס הצמוד בחזרה לבית החולים כרמל מרוצה ומגובש.

"הגיבוש והליכוד של הצוות הלוגיסטי ידועים ומפורסמים בכל בית החולים אמר עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי בכרמל. אנו מקפידים על גיבושים מסודרים לאורך כל השנה לכל המסגרות שלנו בלוגיסטיקה וזה בהחלט תורם לאווירה המצוינת לרוח עבודה והמוטיבציה של כולם".

על ההפקה והארגון המוצלחים של יום הגיבוש חתומה שרית מגראשוילי מזכירת המערך המוכשרת.

 

בצילום – צוות לוגיסטיקת כרמל בסיור במרלוג הכללית בשוהם  - צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית