כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.01.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל

גב' זאנט דנקנר נבחרה לתפקיד יו"ר עמותת הידידים של כרמל

עמותת הידידים של ביה"ח כרמל מובילה כבר עשרות שנים בהרמת תרומות לחיזוק איכות הציוד הרפואי ותמיכה במחלקות ביה"ח השונות.

גב' דנקנר עם חברי ההנהלה ועמותת הידידים של כרמל

עמותה מאושרת

הגב' זאנט דנקנר נבחרה לקדנציה נוספת לתפקיד יו"ר עמותת הידידים של בית החולים כרמל ברוב קולות ולכל מחיאות כפיים. הבחירות נעשו במסגרת האסיפה השנתית של עמותת הידידים שנערכה באודיטוריום כרמל אליה הגיעו עשרות חברי העמותה. כיבדו בנוכחותם את האסיפה חברי הנהלת ביה"ח. עמותת הידידים של ביה"ח כרמל מובילה כבר עשרות שנים בהרמת תרומות לחיזוק איכות הציוד הרפואי ותמיכה במחלקות ביה"ח  השונות. יחד עם הגב' דנקנר נבחרו גם למזכיר העמותה מר אליעזר ויידה, לגזבר לעמותה נבחר מר גבי ביגר. נבחרה ועדת הביקורת לשנה נוספת בה חברים משה גולדמן וצביקה דרייפוס ונבחר משרד רואי החשבון קוסט - פורר לשנה נוספת. כל המינויים אושרו ברוב קולות.

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג הציג בפני חברי האסיפה את עקרי הפעילות לשנת 2017 בביה"ח. "מרכז רפואי כרמל מוביל במדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות ומוביל גם בתוך הכללית במדדים רבים וזו גאווה גדולה". ד"ר גולדברג ציין בפני באי האסיפה את המינויים החדשים שנעשו השנה בהם פרופ' לביא כמנהל מערך נשים ויולדות, ד"ר ריאד חדאד כמנהל כירורגית ב', ד"ר עופר גלילי כמנהל כלי דם ומינויים נוספים. יש לנו עליה משמעותית בכמות הלידות השנה, עליה של 40% בהחלפות מסתמים בצנתור, עליה בכמות ניתוחי הריאות, עליה בניתוחי עמוד שידרה, שירות חדש להזרקת כימותרפיה לתוך גידולי כבד ורשימת ההישגים עוד ארוכה עדכן ד"ר גולדברג. תקציבים לצערנו אין אף פעם בשפע, הצרכים תמיד גדולים יותר ממה שצריך ולכן כל תרומה שלכם היא מבורכת ואני מודה ומצפה לשיתוף פעולה אתכם".

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל הודתה לעמותה על תמיכת ברכישת ציוד רפואי לאורך השנים, ועדכנה את באי האסיפה ברכישות החדשות ובפרויקטים הבניה הגדולים בהיקפים של עשרות מיליוני ₪ לשנה הקרובה.

"בתוכנית עדכון ושיפוץ חדרי הניתוח במיליוני ₪, בינוי ושיפוץ מיון אף אוזן גרון וחדרי האשפוז, מעבדה חדשה ומתקדמת לצי'פ הגנטי, תיק רפואי ממוחשב, קידום משמעותי בבינוי מתחם אשפוז יום עם 3 חדרי הניתוח שלו ועוד עשרות פרויקטים נוספים, עדכנה סיגל. אנו שמים דגש על ייעול ושיפור השירות תוך המשך פעילות לשדרוג תשתיות והתאמות לתקנים".

גב' דנקנר הודתה מקרב לב לכל הנהלת ביה"ח ולכל חברי האסיפה שהגיעו להתעדכן ולהצביע.

"ביה"ח כרמל הוא הבית של כולנו, אנו שמחים להמשיך ולתרום והשנה נעשה את זה יחד עם יותר תרומות ויותר הכנסות לטובת כל המטופלים והבאים בשערי בית החולים כרמל", סיכמה היו"ר הנבחרת הגב' זאנט דנקנר.

בצילום – גב' דנקנר עם חברי ההנהלה והעמותה – צילום אלי דדון
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית