כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 05.05.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

בכרמל מחבקים את הדגל

"יום העצמאות הוא החג הלאומי של כולנו, וכולנו יחד הנהלה וכל עובדי בית החולים כרמל מכבדים ואוהבים את הדגל ומניפים אותו בגאווה גדולה". כך אמר הבוקר מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג בסבב תליית דגלים במחלקות בית החולים כרמל.

בצילום – ד"ר גולדברג אהובה טל ואירנה ברייב תולים את דגלי החג בבית החולים כרמל. צילום: אלי דדון

מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג מלווה בהנהלת בית החולים ויו"ר וועד העובדים אירנה ברייב, עברו בין מחלקות בית החולים השונות תלו וחילקו סיכות ודגלים לעובדים לרגל יום העצמאות.

באגרת שהופצה לעובדים כתב מנהל כרמל ד"ר גולדברג, "עובדים יקרים, השבוע נחגוג כולנו את יום העצמאות ה- 71 למדינת ישראל. נעשה זאת כבכל שנה, מתוך גאווה במדינתנו ובסמליה ובבית החולים שלנו. אנחנו בעשייתנו היום יומית מממשים הלכה למעשה את החזון והערכים של מדינתנו.

אנו עושים זאת במתן טיפול ללא משוא פנים לכל נזקק, בעבודת צוות יוצאת מהכלל, במסירות אין קץ ובעיסוק המקודש של הצלת חיים. ביומיים האחרונים התפרסמו דברים על בית החולים שלנו שאינם תואמים את הערכים בהם אנו דוגלים. המקור בהנחיה שלא היתה צריכה להינתן ושלצערי קיבלה פרשנויות מרחיקות לכת.

צר לי על הפגיעה שחשו עובדים מבית החולים וצר לי על הפגיעה בשמו הטוב של בית החולים שלנו.

אדגיש כי בית החולים כרמל גאה במדינת ישראל ובסמליה וכי יתלה כבכל שנה את דגלי המדינה בגאון.

המחלקות מוזמנות לציין את החג בדרכן והנהלת בית החולים בשיתוף ועד העובדים יחלקו דגלים במחלקות בית החולים. חג עצמאות שמח לכולם".

ד"ר גולדברג אהובה טל ואירנה ברייב תולים את דגלי החג בבית החולים כרמל. צילום: אלי דדון

מנהלת הסיעוד אהובה טל שתלתה יחד עם צוותי הסיעוד דגלים רבים במחלקות בית החולים אמרה , "אני גאה בדגל שלי, אני גאה במדינה שלי, וגאה בבית החולים שלי. כולנו כאן יחד כתף אל כתף עובדים במסירות בהצלחת חיים קדושה מחבקים ואוהבים את דגל המדינה". 

יו"ר ועד העובדים אירנה ברייב ציינה כי דגל ישראל הינו מעל כל מחלוקת. "יום העצמאות הוא יום חג לכל אזרחי המדינה ולכל עובדי בית החולים כרמל, כולנו יחד נתלה את הדגלי הלאום בכל רחבי בית החולים ונניף את דגל ישראל אל על".

הנהלת בית החולים ווועד העובדים התקבלו באהבה בכל המחלקות בית החולים תלו יחד שרשראות דגלים בעמדת האחיות ובאיזורי הקבלה וחילקו סיכות דש עם דגל ישראל.

 

 

בצילום – ד"ר גולדברג אהובה טל ואירנה ברייב תולים את דגלי החג בבית החולים כרמל
קרדיט – צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!