כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

מברכים את סגירת השנה החולפת ופתיחת השנה החדשה בכרמל

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את העובדים ואמר, "שנשכיל לצמוח מתוך שינוי, שנמשיך לטפל לרפא ולנחם בכל מחלקה. שנביא חיים חדשים לעולם שנלווה את הילדים המתפתחים לבריאות. שנציל חיים במהלכים דרמטיים, שנחדש, נלמד, נחקור ונעבוד יחד כי כך נהיה טובים יותר".

חגים שמחים

עשרות רבות של מנהלי מחלקות רופאים אחיות וצוותים רפואיים התקבצו באודיטוריום בית החולים כרמל כדי להרים יחד כוס לסגירת השנה החולפת ולפתיחה רעננה של חגי תשרי והשנה החדשה. מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את העובדים ואמר, "אני מאחל לכולנו שנשכיל לצמוח מתוך שינוי, שנמשיך לטפל לרפא ולנחם בכל מחלקה. שנביא חיים חדשים לעולם שנלווה את הילדים המתפתחים לבריאות. שנציל חיים במהלכים דרמטיים, שנחדש, נלמד, נחקור ונעבוד יחד כי כך נהיה טובים יותר".

יגאל זלטקין סגן יו"ר ועד העובדים ברך בשם הוועד ואמר כי, "ביה"ח כרמל הוא הראשון בכל משימה, העובדים שלנו הם הכוח המניע של ביה"ח החולים הם הנשמה והאיכות הטובה ביותר. יהי רצון שתהיה תהיה לכל עובדי כרמל באשר הם שנה מתוקה כמו תפוח בדבש".

ברוריה מושיץ ממלאת מקום מנהלת הסיעוד בכרמל ברכה את כל צוותי הסיעוד של ביה"ח ואיחלה לכולם שנה של יצירה בעבודה, שנה של פיתוח וחידוש. שנה של רפואה טובה ובריאות טובה לכל עובדי כרמל. פרופ' חן שפירא מנהלת המרחב היוצאת לשנת שבתון ומחקר כיבדה בנוכחותה את האירוע וברכה את עובדי כרמל ואמרה, "מה שהיה ובנינו יחד עד היום ימשיך ויבנה. הכוח שלנו הוא במרחב גדול ומאוחד. כמי שמכירה אתכם מקרוב אני מבקשת ומאחלת שתעשו את הכי טוב לטובת המאושפזים והמטופלים שלנו כי מגיע למטופלים שלנו את הכי טוב שאפשר. אני מאחלת מכל הלב לכל עובדי כרמל לכל עובדי המרחב ולכל תושבי חיפה והצפון שנת בריאות ושנה הכי טובה שתהייה לכולנו".

העובדים התכבדו בתפוחים בדבש במיני מתיקה ועוגות דבש מתוקות מעשה ידי מטבח כרמל לכבוד השנה החדשה. מנהל כרמל ד"ר גולדברג ברך וסיכם את השנה ואמר, "אני מאחל לכולנו שנצליח לבסס ולחזק את בית החולים שלנו בציוד ובבינוי, שניכנס לחדרי הניתוח החדשים של אשפוז יום ולחדר האוכל החדש ושנביא אור לחייהם של מטופלינו. לפרופ' חן היקרה הערכה ענקית על כל מה שעשית ובציפייה לכל מה שעוד תעשי, שובי אלינו בעוד שנה. לאלי כהן מנהל המרחב החדש הצלחה בתפקיד הגדול והחשוב אליו הוא נכנס. ולכם עובדים יקרים אתם הנכס של בית החולים שלנו, לא ראיתי מסירות ואכפתיות כזו מושרשת כדרך חיים בשום מקום אחר. לכם ולבני משפחותיכם אני מאחל מכל הלב שנה של בריאות ושגשוג והצלחה. שנה של עבודה טובה והרמונית בין כולנו למען המטופלים שלנו. שנה טובה לכולם".

 

בצילום – מרימים כוס בכרמל – צילום אלי דדון
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית