כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 23.03.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

מעסים ביום במעשים הטובים

במחלקה האורתופדית בכרמל שוכבים לא מעט מטופלים שהמאפיין את רובם הם הכאבים החזקים לאחר הניתוח האורתופדי אותו עברו

צוות משלימה במחלקה האורתופדית בכרמל

מעסים ביום במעשים הטובים

במחלקה האורתופדית בכרמל שוכבים לא מעט מטופלים שהמאפיין את רובם הם הכאבים החזקים לאחר הניתוח האורתופדי אותו עברו. כדי להפיג במעט את עוצמות הכאב וכדי לתת לחולים לאחר הניתוח תחושה של הקלה וקצת מצב רוח טוב. יזמו בכללית רפואה משלימה יחד עם צוות ביה"ח כרמל יום טיפולים מפנקים ומרגיעים ללא תשלום לטובת המאושפזים.

במסגרת שבוע המעשים הטובים פשטו על המחלקה האורתופדית בכרמל צוות מטפלים מסור ומקצועי של כללית רפואה משלימה השלוחה הצפונית ופינקו את המאושפזים במגוון טיפולים כמו רפלקסולוגיה ועיסויים שהצליחו להעלות חיוך גדול והנאה על פני החולים.

" אין ספק כי מדובר בהחלט במעשים טובים והתרומה של צוות המשלימה לטובת המטופלים שלנו היא רבה ומגיעה להם כל התודה וההערכה" אמר מנהל המחלקה ד"ר בני ברנפלד. גבי תושב חיפה שמחלים כעת מניתוח גב במחלקה חיבק את המטפלים שבעזרת טיפול רפלקסולוגי עדין ומסור הצליחו להקל לו את כאבי הניתוח. כדי להשלים את יום המעשים העניקו המעסים גם קצת עיסוי והקלה לצוותים הרפואיים לאחים והאחיות הרופאים ושאר הצוות הרפואי. אלכסיי דבורקין מנהל הסיעוד של המחלקה בכרמל הודה לצוותי משלימה ואמר," גם הצוותים הרפואיים שלנו בכרמל עומדים כל היום והלילה על הרגליים ומעניקים טיפול אישי ומסור לכל המטופלים שלנו, תודה מיוחדת לצוות שבא לתרום ולהתנדב זה בהחלט מחמם את הלב וכולנו מודים להם על התרומה וההשקעה " צוות המטפלים של משלימה בסיוע עובדות המנהל של מרפאת משלימה חיפה  עבר בנוסף במחלקה וחילק גם מתנות ושי אישי ומתוק לכל המאושפזים.

" רשת מרפאות כללית רפואה משלימה מציעה מגוון רחב של טיפולים משלימים לכול הגילאים מינקות ועד זקנה בהתאמה אישית" אמרה אירית רון מנהלת תפעול ושרות במשלימה צפון.

בין הטיפולים המוצעים ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה :דיקור סיני ויפני ,נטרופתיה, הומופאתיה, פרחי באך, טווינא ,רפלקסולוגיה, עיסוי הולסטי, שיאצו, כירופרקטיקה ועוד. כול הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא על ידי צוות מטפלים בכירים ומנוסים תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

אני שמחה להשתתף ביום המעשים הטובים ונמשיך ונתרום גם לאורך כל השנה  לטובת המאושפזים והצוותים הרפואיים של ביה"ח כרמל".

 

בצילום – צוות משלימה במחלקה האורתופדית בכרמל  - צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית