כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 27.05.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יום גיבוש לכירורגיה פלסטית ברמת הגולן

צוות הפלסטיקה של כרמל ולין פתחו את היום בארוחת בוקר מעשה ידיהם בפארק הירדן, נסיעה ברכבי השטח הרנג'רים בשבילי הגולן, ביקור מתוק ומשכר ביקב בהט וקינחו בארוחה מפנקת בקיבוץ בקיבוץ מרום גולן.

פלסטיקת כרמל ולין מתגבשים – צילום ביה"ח כרמל

יום גיבוש פלסטי

צוות המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים כרמל ובמרכז לין בניהולו של פרופ' ירון הר שי יצא להתאוורר ולהתגבש באוויר הקריר של רמת הגולן. הם מנתחים ומטפלים במסירות במאות מטופלים בכל חודש השירות של המחלקה מעולה ומתברר שגם הגיבוש בתוך הצוות עוזר להם לתחזק ולעזור אחד לשני לאורך כל השנה.

צוות הפלסטיקה של כרמל ולין פתחו את היום בארוחת בוקר מעשה ידיהם בפארק הירדן ולמרות היום הסגרירי כולם נהנו וקיבלו אנרגיות ליום מלא אקשן. הם עלו על רכבי השטח הרנג'רים ויצאו לחרוש את שבילי הגולן כשהכל סביב מוקף ירוק ומים.

בדרך עצרו צוות הפלסטיקה לביקור מתוק ומשכר ביקב בהט שם התענגו החברים על טעימות יין מיקבי רמת הגולן כשהם מטובלים בגבינות ודברים טובים. אחרי שנשמו אויר הרים צלול כיין נהנו צוות פלסטיקת כרמל מארוחת צהריים מפנקת בקיבוץ מרום גולן כשדובדבנים אדומים מקשטים את הצלחות.

"זה היה גיבוש מחבר ומחזק אמר פרופ' הר שי, יש לנו צוות מנצח שעומד בכל משימה כשהוא נחוש ומצליח. זה כיף גדול לראות את כולם נהנים יחד ואנחנו כבר מתכננים את הגיבוש הבא".

השתתפו ונהנו מנהל המחלקה פרופ' הר שי סגנו ד"ר מטאנס והמתמחים ד"ר אייל, ד"ר קרמר וד"ר סגל ד"ר חסן האחיות צוות הסיעוד והמזכירות מלין וכרמל. על ההפקה והארגון למופת חגית ויינטרוב מזכירת המחלקה ומזכירתו של פרופ' הר שי בסיוע צוות הסיעוד והמזכירות.

 

 

בצילום – פלסטיקת כרמל ולין מתגבשים – צילום ביה"ח כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית