כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 02.06.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

עשרות רופאים מבית החולים כרמל ברשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין פורבס

מגזין היוקרה "פורבס ישראל" הציג זו השנה השישית ברציפות את רשימת הרופאים הטובים בישראל ובתוכה רשימה מכובדת של עשרות רופאים בכירים מבית החולים כרמל. השנה נרשמה גם עליה של כ 20% בכמות הרופאים המומלצים מכרמל לעומת השנה הקודמת.

חלק מקבוצת המומחים המצטיינים בכרמל - בית החולים כרמל

פורבס מציג, רופאים הטובים בישראל נמצאים בכרמל

אלפי ממליצים, עשרות אלפי המלצות, מאות מומלצים ועשרות תחומים רפואיים – מגזין היוקרה "פורבס ישראל" הציג זו השנה השישית ברציפות את רשימת הרופאים הטובים בישראל ובתוכה רשימה מכובדת של עשרות רופאים בכירים מבית החולים כרמל. השנה נרשמה גם עליה של כ- 20% בכמות הרופאים המומלצים מכרמל לעומת השנה הקודמת.

בין מאות הרופאים הבכירים המומלצים במגזין הפורבס השנה נמצאים כ- 30 רופאים מומחים מכרמל מתוך מגוון מחלקות מובילות בהם: ממחלקת הילדים מנהל המחלקה פרופ' גיורא פילר, פרופ' משה אפרת, ד"ר תמר עציוני, ד"ר יגאל אלנברג, ד"ר לילך שמר המאירי וד"ר איילת שני אדיר. ממחלקת נשים ומהפגייה פרופ' עופר לביא פרופ' אבי רוטשילד ד"ר יובל קאופמן וד"ר לודמילה אוסטרובסקי. ממחלקת אף אוזן גרון מנהלת המחלקה פרופ' אילנה דואק, פרופ' אבי שצו'פק וד"ר רענן כהן כרם. ממחלקת עיניים מנהלת המחלקה פרופ' אורנה גייר וד"ר אלינה מלמוד. מהמחלקה הקרדיולוגית פרופ' אבינועם שירן ופרופ' רונן רובינשטיין. ממכון הריאות של כרמל מנהל המכון פרופ' יוחאי אדיר וד"ר אמיר אברמוביץ. מהמחלקה האורולוגית מנהל המחלקה ד"ר יורם דקל וד"ר בוריס פרידמן. בנוסף נבחרו כמומלצים וברשימת הרופאים הטובים בישראל על פי הפורבס ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה הכירורגית ב'. ד"ר ויקטור פרחויקי מנהל המחלקה הנפרולוגית, ד"ר ארז שרוני מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה. פרופ' אריאל מילר מנהל היחידה לטרשת נפוצה וחקר המוח. ד"ר רונן גלילי מנהל היחידה לניתוחי חזה וריאות. ד"ר אריק עדן מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי וד"ר דלית מנהיים רופאה בכירה במחלקה לכלי דם.

בית חולים כרמל

מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג ציין בסיפוק רב את העלייה בכמות הרופאים המומלצים מכרמל ואמר, "אין ספק כי בית החולים כרמל משמש כחממה ובית גידול מעולה למצוינות ולמקצוענות רפואית. מקצוענות רפואית אינה רק ידע, אלה מכלול שלם של יחס רופא מטופל, תמיכה ומחקר אקדמי, וסביבה האיכותית של רופאים מצוינים המקרינה על דור העתיד של המתמתחים והרופאים בכרמל בכלל. אני שמח שהמגזין בחר בעשרות רופאים מכרמל כרופאים מצוינים, ושואף כי בעתיד מספר זה אף יגדל. מחמם את הלב שגם מטופלים וגם קולגות רואים את העשייה המתבצעת אצלנו בכרמל והפרגון ההדדי שאיננו מובן מאיליו הינו מבורך ומוערך. אני בטוח כי כלל רופאי כרמל והצוותים הרפואיים והסיעודיים שלנו ימשיכו לשרת את ציבור המטופלים שלנו נאמנה, במקצועיות במסירות ובאנושיות".

במגזין פורבס מעדכנים עוד כי השנה, רשימת המומחים מורכבת מ־35 תחומים רפואיים, ומלמעלה ממאה תתי תחומים. בכל תחום, פנינו לעשרות רופאים מומחים, מבתי החולים ומרפואת הקהילה, ממרכזי העל הרפואיים ומבתי חולים קטנים ובינוניים, מהמרכז ומהפריפריה, וביקשנו מהם להמליץ על רופאים מצוינים אחרים בכל אחת מתתי ההתמחויות שמרכיבות את התחום שלהם . התוצאה - שמות של אלפי רופאים מומלצים , מתוכם רק המובהקים ביותר הם אלו שמרכיבים את הרשימה השנתית המצטיינת של פורבס.

 

 

בצילום – חלק מקבוצת המומחים המצטיינים בכרמל - בית החולים כרמל – לוגו פורבס

קרדיט – צילום אלי דדון

 

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית