כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.07.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

גמר כדורגל בכרמל

במשחק דרמתי וקשוח כשהם לא מוותרים לאורך כל דקות המשחק גברה קבוצת הרופאים של בית החולים כרמל על קבוצת העובדים בתוצאה 9:1.

קפטן גולדיק עם מנהל כרמל מניף את גביע האליפות - צילום בית החולים כרמל

גביע כרמל

זאת היתה גם תוצאת הסיום במשחק גמר גביע הכדורגל בין קבוצות העובדים והרופאים שנערך במגרש בעוספיה. את קבוצת הרופאים הוביל הקפטן האגדי של כרמל מנהל מחלקת ההרדמה ד"ר זאב גולדיק יחד עם שחקני קבוצת רופאים  בהם ד"ר פאוז וד"ר גיא מאורתופדיה, ד"ר איעד עפנה מחדר ניתוח, ד"ר חליילה עומרן מרדים, סגן מנהל ההרדמה ד"ר גיא ראובני ושחקנים נוספים. את קבוצת העובדים הוביל הקפטן פאדל אבו סעדה אחראי צוות עוזרי חדר ניתוח, ואתו השחקנים שלומי אסולין מאגף השינוע, אליאס שמאס וסמי סאלם מחדר ניתוח, ירון מהרנטגן האח שלומי מכלי דם ושחקני חיזוק נוספים.

לפני פתיחת המשחק העניק ד"ר גולדיק קפטן קבוצת הרופאים תיק עזרה ראשונה מפואר למנהל מחלקת הספורט בעוספיה מר דבור חסן כאות תודה על תרומת המגרש על ידי המועצה לטובת המשחק של כרמל. כבר 20 שנה משחק ומוביל ד"ר גולדיק את תחרויות ומפגשי הכדורגל בין קבוצות הרופאים לעובדים בכרמל לצידו תמיד נמצא פאדל אבו סעדה ויחד הם יוצרים אוירה ספורטיבית ומהנה בין הרופאים והעובדים. את האהבה לכדורגל ינק ד"ר גולדיק עוד כשהיה ילד בארגנטינה ובאווירת המונדיאל והמשחקים הבינלאומיים ברוסיה המשחק של עובדי ורופאי כרמל רק העלה לכולם את מצב הרוח והחשק להבקיע כמה שיותר גולים.

קפטן גולדיק עם מנהל כרמל מניף את גביע האליפות - צילום בית החולים כרמל

את גביע הניצחון העניק מנהל בית חולים כרמל ד"ר אבי גולדברג לקפטן הקבוצה המנצחת ד"ר גולדיק ברך אותו על הניצחון המזהיר הודה לכל המשתתפים על המשחק ההוגן והיפה וביקש מהם להמשיך יחד את המסורת המוצלחת של משחקי ספורט משותפים.

בתום המשחק נסעו שחקני שתי הקבוצות לארוחת ניצחון במסעדת "המטבח של נורא" בדליית אל כרמל שם הם חגגו את גמר המשחק המוצלח וחגגו גם יומולדת בהפתעה לד"ר ראובני.

במהלך הארוחה הודה ד"ר גולדיק למועצת עוספיה על עזרתם הרבה לאורך כל השנים, ואמר כי "בשנים האחרונות יש יותר ניצחונות של קבוצת הרופאים  אבל בסך הכל הניצחונות מול העובדים דיי מאוזנים. עם השנים אנו משתפים במשחקים גם את הילדים והנכדים שלנו זאת חוויה מיוחדת שגורמת לנו להנאה רבה ומבטיחה את המשכיות האהבה לכדורגל אצלנו במשפחת כרמל".

 

בצילום  - קפטן גולדיק עם מנהל כרמל מניף את גביע האליפות - צילום בית החולים כרמל
*התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית